2 nastolatków zabitych, 4 rannych w strzelaninie Mississippi House Party

Policja poinformowała, że ​​do strzelaniny doszło na przyjęciu w Bay St. Louis w stanie Mississippi.

Napastnik otworzył ogień w niedzielę wczesnym rankiem na przyjęciu domowym w Bay St. Louis w stanie Mississippi, zabijając dwóch nastolatków i raniąc co najmniej cztery inne osoby – poinformowała policja.

Podejrzany, zidentyfikowany jako 19-letni Cameron Everest Brandt, został aresztowany pod zarzutem sześciu napaści. Po aresztowaniu Brandta Departament Policji w Bay St. Louis poinformował, że dwóch strzelców zginęło.

Do strzelaniny doszło w niedzielę o godzinie 12:34 w domu w mieście Gulf Coast, około 30 mil na zachód od Biloxi.

„Po przybyciu na miejsce kilka osób miało rany postrzałowe” – powiedział szef policji w Bay St. Louis, J. Toby Schwartz powiedział w oświadczeniu.

Dwie z ofiar, 18-latka i 16-latkę, przewieziono do University Medical Center w Nowym Orleanie, gdzie stwierdzono ich zgon. Ich nazwiska nie zostały natychmiast ujawnione.

Schwartz powiedział, że inne ofiary w wieku od 15 do 18 lat zostały przewiezione prywatnymi samochodami do pobliskich szpitali. Policja poinformowała, że ​​jedna ofiara jest w stanie krytycznym, a trzy inne są w stanie krytycznym.

„Dzięki dokładnemu dochodzeniu, w tym zeznaniom świadków i ofiar, Cameron Brandt został zidentyfikowany jako jedyny strzelec” – powiedział Schwartz.

Brandt został zatrzymany w swoim domu w pobliskim Pass Christian w stanie Mississippi po tym, jak policja uzyskała dla niego nakaz aresztowania, powiedział Schwartz. Został umieszczony w więzieniu Everest bez kaucji.

Motyw strzelaniny był badany w niedzielę.

READ  Ofiarami strzelaniny w Covenant School w Nashville były małe dzieci, dyrektor szkoły i opiekun.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *