2021 rozpoczęty „Rewolucją Romantyczną”!

0
bedoes rewolucja romantyczna

Przed nami nowy rok, a wraz z nim kolejne utwory promujące nadchodzący projekt Bedoesa 2115 zatytułowany „Rewolucja Romantyczna”.


Jak możemy zauważyć, wciąż wiecznie młodemu Borkowi nie brakuje werwy do tworzenia oraz dzielenia się z nami swoim spojrzeniem na świat, ubranym w rymy. Po niezwykle ciepłym przyjęciu poprzedniej płyty ( trzykrotnie okrytej platyną) pt: „Opowieści z Doliny Smoków”, Bedoes przedstawił nam kolejne uzewnętrznienie swojej twórczości zapowiadając „Rewolucję Romantyczną”, której premiera ma odbyć się 15 stycznia bieżącego roku.

Wraz z utworem otwierającym projekt, wychowanek SB Maffiji zaprezentował nam początkowo tajemniczy link do strony internetowej, która aktualnie pełni funkcję sklepu, gdzie dostępny jest mystery box, posiadający w sobie unikalną zawartość. Z instastory Borka możemy dowiedzieć się, że box będzie związany z wydarzeniem, w którym udział wezmą tylko posiadacze tajemniczego pudełka.

Bedoes Rewolucja Romantyczna

W tracku rozpoczynającym płytę, wraz z Bedoesem możemy usłyszeć dotychczas nieznaną wokalistkę – Blu. Historię jej gościnnego wystąpienia w „Rewolucji Romantycznej”, przytacza sam Borys:

Blu to dziewczyna z Bydgoszczy. Pewnego razu napisałem na instastory o tym, że szukamy wokalistki, chcieliśmy dać z Lankiem szansę komuś świeżemu i w dodatku z moich rodzinnych stron – udało się. Blu przyjechała, początkowo mieliśmy pracować nad innym utworem, ale to już historia na później. Na razie musicie wiedzieć, że Blu się zapowiada świetnie, bardzo skromna dziewczyna, super nam się współpracowało, wszystkiego dobrego dla Ciebie!!!

Niepokonany duet Lanka i Bediego z kolejnymi sukcesami w karierze…

Nie należy zapominać, iż zarówno producentem jak i reżyserem wszystkich świeżych teledysków jest kochany przez wszystkich fanów – Kamil Lanek, będący kluczowym członkiem prestiżowego klubu piłkarskiego – Huragan Niewieścin, znany również jako Jaro z kanału nafazowani.pl. Kamil swoją wyobraźnią, charyzmą oraz zaangażowaniem, podbija polską scenę muzyczną znakomitymi bitami. Kto wie, może kiedyś, Lanek zaskoczy nas jakąś pełnometrażową produkcją z dziedziny kinematografii?

Rewolucja… TOA$T… Chrome Hearts… Co dalej?

Dotychczas, na światło dziennie wyszły 3 wyżej wspomniane utwory (nie licząc snippetów), jednakże już dziś znamy pełną tracklistę płyty Bedoesa. Cały projekt będzie zawierał 20 piosenek wraz z bonus trackiem.

Rewolucja Romantyczna – Tracklista:

 1. (Rewolucja Romantyczna)
 2. TOA$T /
 3. Chrome Hearts /
 4. Tatuaże i Striptiz /
 5. Nawiedzony Dom (Ft. Szpaku) 
 6. Gretzky / (Ft. FLEXXY2115)
 7. Wędrowiec Nad Morzem Mgły /
 8. NBP /
 9. Tajemnice Atlantydy /
 10. Bukiet Białych Róż (SQUADSHIT #13) / (Ft. Blu (PL)) 
 11. Moi Ludzie /
 12. Mbappé /
 13. NIEWIEŚCIN BYDGOSZCZ /
 14. Marseille :*
 15. City Boy :*
 16. Vivienne Westwood :*
 17. Frenezja Romantyczna :*
 18. Doda :*
 19. DM
 20. BONUS

Wszyscy fani z niecierpliwością wyczekują dnia premiery, która zdecydowanie będzie przyjemnym wejściem w świeżo rozpoczęty rok 2021!