4 kobiety zostały ranne w wyniku niesprowokowanego pchnięcia nożem w kinie AMC pod Bostonem; Podejrzany aresztowany

BRAINTREE – samiec Podejrzany został aresztowany Władze podały, że cztery dziewczyny zostały ranne w sobotę w wyniku pchnięcia nożem w kinie AMC na południe od Bostonu. CBS Boston dowiedziała się, że ten sam podejrzany może być odpowiedzialny za podobny incydent w restauracji McDonald’s w Plymouth.

Departament Policji w Braintree powiedział, że około godziny 18:00 czasu lokalnego mężczyzna dźgnął nożem cztery dziewczyny w teatrze AMC Multiplex w Braintree. Braintree znajduje się 12 mil na południe od Bostonu.

Policja podała, że ​​mężczyzna wszedł do multipleksu bez biletu, wszedł do kina i bez prowokacji zaatakował cztery dziewczynki w wieku od 9 do 17 lat. Policja poinformowała, że ​​dziewczynki trafiły do ​​szpitala z obrażeniami zagrażającymi życiu.

„To tak rozdzierające serce, że przez całą noc będę myśleć o tych płaczących dzieciach, schodzących po schodach. To tak, jakby oglądały horror, a nie film dla dzieci” – powiedział Mateo Rojas. , który był w teatrze w czasie pchnięcia nożem.

Pracownik AMC, który podczas ataku pracował przy ladzie z przekąskami, opisał podejrzanego jako ubranego w „za duży trencz, okulary przeciwsłoneczne i długą blond perukę”.

Podejrzany uciekł czarnym SUV-em, ale udało im się uzyskać numer jego tablicy rejestracyjnej na podstawie materiału wideo, a policja poinformowała, że ​​wyśledziła go w Plymouth po tym, jak rzekomo brał tam udział w „podobnym ataku”. CBS Boston dowiedziało się, że do drugiego możliwego ataku mogło dojść w restauracji McDonald’s około godziny 19:00, podczas którego 21-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna zostali pchnięci nożem. Obie ofiary z obrażeniami zagrażającymi życiu przebywają na leczeniu w pobliskim szpitalu. Policja stwierdziła, że ​​„przestępstwa wydają się być ze sobą powiązane”.

„Wstępne dochodzenie sugeruje, że incydent może być powiązany z wcześniejszym incydentem w kinie w Braintree, w wyniku którego czterech nieletnich odniosło niezagrażające życiu obrażenia” – podała policja stanowa Massachusetts.

Podejrzany poprowadził policję stanową Massachusetts w pościg samochodowy, po czym rozbił się w mieście Sandwich, na południe od Plymouth. Został aresztowany i przebywa na leczeniu w pobliskim szpitalu.

Źródła I-Team potwierdziły, że mężczyzna na zdjęciu został aresztowany w związku z incydentami w Braintree i Plymouth.

David Curran / SatelitteNewsService.com


Źródła poinformowały zespół I WBZ-TV, że prawdopodobnie podejrzany jest powiązany ze śledztwem w sprawie zabójstwa w Deep River w stanie Connecticut. Źródła podają, że policja w Connecticut wydała mu ostrzeżenie wcześniej w sobotę, określając go jako uzbrojonego i niebezpiecznego oraz uzbrojonego w 10-calowy nóż.

Nazwisko podejrzanego i zarzuty, jakie mu postawiono, nie zostały od razu ujawnione.

READ  Artemis II: NASA ujawni, których czterech astronautów wybrała na wycieczkę na Księżyc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *