Aktor Jeremy Renner jest w stanie krytycznym po wypadku lawinowym

Jeremy Renner zostaje ciężko ranny w wypadku lawinowym


Jeremy Renner zostaje ciężko ranny w wypadku lawinowym

00:28

Aktor filmowy Jeremy Renner, znany z roli Hawkeye’a w kilku hitach Marvela, jest w stanie krytycznym, ale stabilnym po wypadku, potwierdził jego przedstawiciel w CBS News. Przedstawiciel Sam Mast powiedział, że Renner odśnieżał, kiedy został poważnie ranny.

„Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w stanie krytycznym, ale stabilnym po wypadku związanym z pogodą podczas odśnieżania” – powiedział przedstawiciel Rennera, potwierdzając, że wypadek miał miejsce w rejonie Reno w stanie Nevada.

„Jego rodzina jest z nim i ma najlepszą opiekę” – dodał Mast.

Jeremiego Rennera
Aktor Jeremy Renner 19 lipca 2011 w Beverly Hills w Kalifornii.

Jason Merritt/Getty/MIU MIU


Biuro szeryfa hrabstwa Washoe a Informacja prasowa Renner został ranny i przewieziony do lokalnego szpitala z „traumatycznym” urazem. Jest jedyną osobą zamieszaną w sprawę, a biuro szeryfa prowadzi dochodzenie.

51-letni Renner był nominowany do dwóch Oscarów za role w „The Hurt Locker” i „The Town”.

Wystąpił także w kilku filmach Marvela i ostatnich miniserialach jako Clint Barton, znany również jako superbohater Hawkeye.

Renner jest właścicielem nieruchomości w pobliżu Mount Rose-Ski Tahoe niedaleko Reno w stanie Nevada. Zniszczony przez zimowe burzeWedług The Hollywood Reporter.


Silne burze w Kalifornii przynoszą ulewne deszcze, wiatr i przerwy w dostawie prądu

02:26

Niedawno opublikował w mediach społecznościowych informację o trudnych warunkach pogodowych na obszarze graniczącym z Kalifornią i Nevadą i otaczającym znany na całym świecie ośrodek narciarski Lake Tahoe.

13 grudnia Renner zamieścił na Twitterze zdjęcie zakopanego w śniegu samochodu z podpisem: „Śnieg nad jeziorem Tahoe to nie żart”.


READ  Drugi gospodarz lokalnego radia twierdzi, że przed wywiadem z Bidenem zadano mu pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *