Aktualizacje na żywo z rundy 3 US Open, tabela wyników: Bryson DeCambeau prowadzi z trzema strzałami w dominującym meczu na torze Pinehurst

Rozpoczęliśmy Moving Day prowadząc debiutanta US Open.

Pinehursta nr. Bryson DeZambo dominujący wbiegł na drugi koniec pola, oczyszczając dwójkę przez całą noc.

DeChambeau uciekł z trzecią rundą w sobotnie popołudnie w Karolinie Północnej. Strzelił z wynikiem 3 poniżej 67 i w pewnym momencie uzyskał absurdalną czteropunktową przewagę nad resztą stawki, gdy wszyscy pozostali uciekli. Do niedzielnej rundy finałowej przystąpi z trzema strzałami przewagi, walcząc o swoje drugie zwycięstwo w US Open.

W sobotę DeChambeau zmierzy się z Mathieu Pavonem, który w sobotę zakończył mecz z wynikiem 1 do 69 lat. Rory McIlroy, który od prawie dziesięciu lat nie wygrał turnieju głównego, ma w tym tygodniu wynik 4 poniżej. W sobotę przez krótki czas brał udział w grze, ale na ostatnich czterech dołkach dwukrotnie wykonał bogey i odpadł. Do finałowej grupy dołączy Patrick Cantlay, co będzie ich pierwszą wspólną grą od jesiennego turnieju Ryder Cup.

Hideki Matsuyama jest piąty i zajmuje drugie miejsce w tym tygodniu. Ludwig Aberg, który rozpoczął dzień jednorazową przewagą, zaliczył brutalnego triple-bogeya na tylnej dziewiątce i zakończył dzień z wynikiem 3-over. Pojedzie z Matsuyamą. Tyrell Hutton i Tony Finau mają remis 1 poniżej par i są jedynymi golfistami, którzy mają par w rundzie finałowej.

Z kolei czołowy Scotty Scheffler po raz kolejny miał problemy. Golf w US Open, stwierdził, jest jak „izba tortur psychicznych”.

Jeśli szukasz czasów na tee, mamy je tutaj.

Jeśli szukasz poradnika, też go znajdziesz.

Jeśli chcesz zobaczyć tabelę wyników, Kliknij tutaj.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu działania, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

na żywo50 aktualizacji

 • Aktualizacja tabeli liderów

  Pozostało 18 dołków i sprawdź tabelę wyników w Pinehurst.

  Tabela liderów

  1. Bryson DeZambo (-7)

  T2. Mathieu Pavon (-4)

  T2. Rory’ego McIlroya

  T2. Patricka Cantleya

  T5 Hideki Matsuyama (-2)

  T5. Ludwiga Aberga

  T7. Tyrell Hutton (-1)

  T7. Tony’ego Finau’a

 • Trzy strzały na prowadzenie Brysona DiZambo

  W sobotę bohater ludu, Bryson DeChampeau, zdominował mecz w Pinehurst.

  Więcej autorstwa Jaya Busbee na boisku w Północnej Karolinie.

  PINEHURST, KAROLINA PÓŁNOCNA – 15 CZERWCA: Bryson DeCambeau ze Stanów Zjednoczonych wykonuje rzut z tee na 11. dołku podczas trzeciej rundy US Open 2024 w Pinehurst Resort 15 czerwca 2024 r. w Pinehurst. Karolina. (Zdjęcie: David Cannon/Getty Images)PINEHURST, KAROLINA PÓŁNOCNA – 15 CZERWCA: Bryson DeCambeau ze Stanów Zjednoczonych wykonuje rzut z tee na 11. dołku podczas trzeciej rundy US Open 2024 w Pinehurst Resort 15 czerwca 2024 r. w Pinehurst. Karolina. (Zdjęcie: David Cannon/Getty Images)

  Kliknij zdjęcie, aby przeczytać więcej o prowadzeniu Brysona DeChambeau w Karolinie Północnej. (David Cannon/Getty Images)

 • Michael Campbell wygrał w 2005 roku, jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie.

 • Bryson DeChambeau zakończył spotkanie z trzema strzałami na prowadzeniu

  Bryson DeChambeau wykonał birdie na 18. miejscu, co dało mu tego dnia wynik 3 poniżej 67. W niedzielę rozpocznie mecz z bilansem 7 poniżej i trzypunktową przewagą nad polem karnym.

 • Rewanż McIlroy kontra Cantlay

  Cóż, to paring powinno być świetną zabawą w niedzielę po całym chaosie w Rzymie.

 • Tempo na 18

  Bryson DeZambo nie tracił czasu. Zarezerwował to na 18. tee, wystartował niemal natychmiast, a jego uderzenie skręciło w lewo od toru wodnego. Zobaczmy, jak to się okaże.

 • Bryson ponownie powiększa prowadzenie

  Bryson absolutnie podróżuje. Odbił się z birdie 17., szóstym, i odzyskał trzypunktowe prowadzenie.

 • Bryson ponownie rzuca włóczniami

  Tak, ten bliźniak nie potrząsnął Brysonem. 17-ego wbił swój tee shot na odległość kilku stóp od pucharu, aby stworzyć kolejny birdie. Nie do wiary.

 • Bryson zwraca dwa

  Cóż, to zmienia postać rzeczy. Bryson DeChambeau wykonał double bogey po trudnym chipie 16-tego. Jego przewaga wynosiła nagle tylko dwa strzały i dwa dołki do rozegrania.

 • Dzień Rory dobiegł końca

  Dzień Rory’ego McIlroya dobiegł końca i trudno sobie wyobrazić, że nie był rozczarowany. W ostatnich czterech dołkach trafił dwa bogey i spudłował dwa dobre birdie w drodze do swojego wyniku 1-poniżej 69.

  Na chwilę obecną traci cztery strzały do ​​Brysona DeZambe.

 • Przewaga Brysona wciąż rośnie

  Przewaga Brysona wciąż rośnie. Rory McIlroy cofnął się przed nim i spadł do 4-under. Próbując więc uzyskać przewagę i spadek w 15. minucie, prowadzenie Deschampsa wynosi teraz niesamowite cztery strzały.

 • Kolejny ptak Brysona

  Bryson DeChambeau zaczyna biegać z tym czymś. Po ciężkiej jeździe zatopił kolejnego birdie putta, co zwiększyło jego przewagę do trzech.

  Fani Pinehurst też to uwielbiają.

 • Przewaga Brysona wróciła do dwóch, a Åberg potrójna

  Bryson wykonał świetnego birdie na 13. miejscu, ale przegapił puchar. Wrócił do łatwego poziomu, ale mając przed sobą Rory’ego McIlroya, przewaga Brysona wróciła do dwóch.

  Z drugiej strony Ludvig Åberg jest teraz poza grą. Właśnie zaliczył triple na 13-tym, czwartym dołku dnia Pięć scen Ponownie. Brutalny.

 • – Nie karz mnie, przepraszam.

  Bryson nie mógł dać publiczności tego, czego chciał, i zszedł do bunkra.

  Oczywiście, na niego to zadziałało.

 • Rory zamyka lukę

  Rory McIlroy jest teraz na pierwszym miejscu po ogromnym birdie z tap-in na miejscu 14. W niedzielę zobaczymy finałową parę Rory-Bryson…

 • Rory nie poszła

  Rory McIlroy tam wisi. NIE. Duża obrona na poziomie 13 utrzymuje go w tygodniu na poziomie 5 poniżej, czyli wciąż o dwie straty do Deschampsa.

 • Bryson podwyższył prowadzenie do 2

  Tak, Bryson DeChambeau jest dobry.

  Po pracy nad biodrami i najdłuższej jeździe tego dnia Bryson zatopił swojego drugiego birdie z rzędu. Jego przewaga wynosi obecnie 2.

 • Bryson DeChambeau pracuje

  Tymczasem Bryson DeChambeau pracował przed 11-tym.

  A potem odbył najdłuższą podróż dnia, bo oczywiście tak zrobił.

 • Aktualizacja tabeli liderów (ponownie) po najnowszym birdie Rory’ego.

  Coraz trudniej jest nadążyć. Rory McIlroy dołącza do grupy poniżej 5 lat, nr 1 Zatopił birdie putt na 12. To był jego drugi birdie na ostatnich czterech dołkach.

  Bryson DeChambeau może prowadzić, ale w sobotę przed nami mnóstwo golfa. Przyjrzyjmy się czołówce tabeli liderów.

  Tabela liderów

  1. Bryson DeChambeau -6 (10)

  T2. Mateusz Pavon -5 (13)

  T2. Tony Finau (11)

  T2. Rory McIlroy (12)

  T2. Ludwik Aberg (10)

 • DeChambeau odgrywa solową rolę

  Ludwig Åberg nie trafia w uderzenie orła 10-tego, więc decyduje się na birdie. To dało mu część przewagi 5 poniżej… która trwała około 30 sekund.

  Bryson DeChambeau, w swój absurdalny sposób podchodząc do bunkra na greenside, wznosił się i opadał, próbując złapać birdie, by objąć solowe prowadzenie przy wyniku 6 poniżej.

READ  Turniej play-in NBA wybiera kursy Hawks-Heat i Timberwolves-Lakers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *