Aniołowie zdobyli 13 obiegów w trzeciej rundzie. Góry Skaliste

DENVER — The Angels dokonali kilku zabawnych ciekawostek i zaczęli niewinnie, stając się pierwszą drużyną od prawie trzech lat, która na trzech boiskach trafiała gospodarzy jeden po drugim.

Ale potem stało się jeszcze bardziej szalone dla Aniołów, które nie mogły zatrzymać biegu przeciwko Górom Skalistym. Trzy homery z rzędu zaowocowały 13-runową trzecią rundą, a Angels przeszli do 8-runowej czwartej rundy w wygranej 25-1 w sobotę na Coors Field. 24-biegowe zwycięstwo było największym w historii franczyzy i trzecim co do wielkości przez jakikolwiek klub od 1900 roku.

„Byliśmy agresywni, trafialiśmy na boiska w strefie, a uderzenia były czasami zaraźliwe” – powiedział menedżer Bill Nevin. „Szczerze mówiąc, znaleźliśmy kilka dziur, ale wielkie hity pomogły nam zsumować”.

Ich poprzedni rekord wyniósł 24 w wygranym 24: 2 meczu z Blue Jays 25 sierpnia 1979 r., Podczas gdy poprzedni rekord w trafieniach wyniósł 26, co osiągnęli dwukrotnie. Ich 13-biegowe trzecie miejsce wyrównało rekord franczyzy ustanowiony zarówno w 1997, jak i 1978 roku. Zremisowali także klubowy rekord z czterema homerami w kadrze.

Aniołowie zdobyli 23 biegi w swoich pierwszych czterech rundach, trzeci najwięcej w historii MLB za Cubs (25) 25 sierpnia 1922 i Pirates (24) 6 czerwca 1894. Remisował również na 21. miejscu w historii MLB z Piratami z 1894 roku w dwóch kolejnych rundach.

Ale Nevin starał się nie napawać się historycznym występem.

„Cieszę się, że wymachiwaliśmy nietoperzami i wszystkim, ale dochodzi do tego, że nie chcesz lekceważyć gry” – powiedział Nevin. „Przyjaciel Black i ludzie tam są ludźmi, których kocham, więc nie chcesz, żeby to wymknęło się spod kontroli”.

– Trochę się podekscytowałem – powiedział z uśmiechem Moniak. „Nie jestem pewien, czy upadłem na torbę, czy na buty. W każdym razie jest jak jest. Przynajmniej jestem zdrowy.

Supergwiazda Mike Trout otworzył bramkę imponującą trzecią inningiem z szybką piłką 1: 0, po czym Brandon Drury uderzył własnego napastnika z pierwszego rzutu.

Matt Theis przeskoczył nad podkręconą piłką z pierwszego narzutu, aby po raz drugi w tym sezonie dać Angels rzuty karne.

Nevin powiedział, że wierzy, że gospodarze dostali Anioły, podobnie jak wzrost, jaki klub otrzymał dzięki wymianie Eduardo Escobara w piątek i Mike’a Moustakasa w sobotę.

„Kiedy duzi chłopcy robią takie rzeczy, podpala się klub” – powiedział Nevin. „Pokój wie, że nasz dyrektor generalny wciąż pracuje i zbiera kawałki, aby pomóc nam od razu, gdy tracimy kawałki. To pokazuje, że jesteśmy w tym razem.

To zapoczątkowało 13 rund dla Aniołów, a Ward i Ohtani dodali później single RBI. Drury również dostarczył singiel z dwoma przejazdami, a Renfrow trzy przejazdy z podwójnym. Następnie Escobar z singlem RBI dał Aniołom prowadzenie 15-0, po czym Moniak zgrał homera z dwóch runów.

„Nie sądzę, żebym kiedykolwiek był tego częścią” – powiedział Moniak. „To było jedno po drugim, a jakość nietoperzy była niewiarygodna”.

Czterech homerów w tej rundzie wyrównało rekord franczyzy Angels z wyczynem dokonanym 28 maja 2000 roku w Kansas City. David Fletcher zamknął trzecią rundę, w której Aniołowie zdobyli 10 trafień i przeszli trzy.

Aniołowie wsparli to czwartym biegiem z ośmioma runami, zakończonym trzykrotnym homerem Fletchera, zanim strzelili kolejny bieg w szóstym i ósmym miejscu. Fletcher otworzył wynik dwoma biegami w drugiej rundzie.

„Najważniejszym punktem wieczoru było dla mnie to, jak Griffin rzucił piłkę” – powiedział Nevin. „Rozpoczął zajebistą grę i równie dobrze mogliby ci uciec”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *