BARK Air, pierwsza linia lotnicza dla psów, wylatuje z lotniska Westchester w stanie Nowy Jork

grać

Lokalne pisklęta mogą teraz latać pierwszą klasą Wiatr barowy Wylot z lotniska hrabstwa Westchester.

Bilety zostały wyprzedane Pierwszy na świecie luksusowy lot dla psów z Westchester do Los Angeles w czwartek o 16:00.

Podróżowanie z psami jest zwykle kłopotliwe, w zależności od zasad podróży poszczególnych linii lotniczych. Przybyło nawet kilka linii lotniczych Pod ostrzałem Do leczenia futrzanych towarzyszy w ostatnich latach, niezależnie od tego, czy są to małe, czy duże psy Jedź z ładunkiem.

Jednak linia lotnicza, utworzona przez markę zabawek dla psów BARK, nawiązała współpracę z usługą czarteru odrzutowców, aby przewieźć najlepszego przyjaciela człowieka i ich właścicieli bezstresowym lotem „w komforcie i stylu” – powiedział dyrektor generalny Matt Meeker. Wideo O liniach lotniczych Reuters.

Firma twierdzi na swojej stronie internetowej, że „wykorzystuje doświadczenie białych rękawiczek typowe dla pierwszorzędnego doświadczenia człowieka i przekierowuje całe to rozpieszczanie na koty”.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością wykorzystania wiedzy, której nauczyliśmy się przez lata, aby stworzyć doświadczenie całkowicie różniące się od adopcji psów – takie, które trwa od ziemi do nieba” – Meeker stwierdziła w środowym komunikacie prasowym.

Dokąd lata BARK Air i ile to kosztuje?

Loty są obecnie dostępne z lotniska Westchester County na lotnisko Biggin Hill w Londynie i lotnisko Van Nuys w Los Angeles.

Doświadczenie „białej stopy” może być nawet niekorzystne. Od pierwszego lotu bilety dla psa i człowieka kosztują co najmniej 6000 dolarów w jedną stronę na lotach krajowych i 8000 dolarów na lotach międzynarodowych.

Pasażerowie BARK Air mogą pominąć kontrolę TSA na rzecz prostej odprawy, psy mogą spotykać się z innymi podróżnymi przed lotem, a pasażerowie będą mogli otrzymać posiłki przygotowane przez szefów kuchni na lotnisku.

READ  Wiadomości Papieża Benedykta – Najnowsze: Watykan mówi, że były papież „dobrze wypoczął” po uczestnictwie we mszy w swoim pokoju

Jakie udogodnienia posiada BARK Air?

Linie lotnicze podały, że stewardessy są również przeszkolone w zakresie obsługi psów i ich potrzeb w zależności od warunków podróży. Program „najpierw psy latają” na początku lotu będzie obejmował kojącą muzykę, zapachy i kolory łagodzące niepokój psa, a szczenięta otrzymają nauszniki redukujące hałas, kamizelki przeciwlękowe i wszystkie smakołyki, jakie tylko mogą sobie wyobrazić.

Podczas startu i lądowania psy mogą również popijać własny fantazyjny napój, aby pomóc ich uszom dostosować się do ciśnienia panującego w kabinie. Meeker powiedział, że nawet psy będą leczone Doświadczenie spa 3000 stóp w powietrzu. W samolocie Park Air nie znaleziono żadnych klatek. Psy mogą swobodnie siedzieć na siedzeniu, łóżku, a nawet u swojego właściciela.

Na wypadek sytuacji awaryjnej w łazience Park Air wyznaczył miejsca, w których szczenięta mogą załatwiać swoje sprawy przed lotem oraz karty ratunkowe w trakcie lotu.

Na każdym locie mile widzianych jest maksymalnie 15 psów i ich ludzi, ale Park Air twierdzi, że nie sprzedaje więcej niż 10 biletów na lot, aby zapewnić psom miejsce na swobodne poruszanie się. Dzieciom nie wolno latać ze swoimi futrzanymi przyjaciółmi. Każdy pasażer musi mieć ukończone 18 lat.

Więcej informacji na temat biletów lotniczych i dokumentów Park Air można znaleźć w artykule Strona internetowa linii lotniczej.

Zawiera raporty z Ameryka dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *