Bedoes & Kubi Producent – „Wow” – Osobliwy utwór Borysa

0
Bedoes - Wow

Premierowy utwór Bedoes & Kubi Producent – „Wow” został wypuszczony  z pod szyldu SB Maffija Label. Utwór ten jest zapowiedzią już drugiej płyty tworzonej z Kubim. 

Śmiało można powiedzieć, że Borys Przybylski znany jako Bedoes dorasta. Młody artysta takimi słowami zapowiedział  nowy numer  – ,, Jutro premierę ma ważny dla mnie klip. To pierwszy klip od długiego czasu w którym tak odważnie pokazuję swoje ciało po przemianie. Na bok żarty o tym, że „gruby schudł przez ćpanie”. Ten teledysk jest dla mnie i dla mojej samooceny kamieniem milowym. Chciałbym być inspiracją dla wszystkich tych, którzy czują się niepewni swojego ciała – to wasze ciało, to wy. Wasze rozstępy, wasze blizny, wasze niedoskonałości – to wy. Nie bójcie się siebie, nie żyjcie w strachu i wstydzie, bo ucieknie wam życie. Kochajcie siebie. Premiera jutro” .

 


 

Klip jest odważną wizją Borysa, gdzie ukazuje swoje ciało po metamorfozie jaką  przeszedł w kilka miesięcy w roku 2017.  Sam podkreśla wagę tego projektu mówiąc, że jest to  kamień  milowy jego twórczości.  Artysta we wczorajszych relacjach na swoim Instagramie emocjonalnie streścił pokrótce swoje życie – ,, Zrobiłem w swoim życiu wiele głupot, bardzo szybko stałem się rozpoznawalny a przez to dorastałem i nadal dorastam na oczach całej Polski. Powiedziałem wiele głupot w wywiadach na scenie, po prostu zachowałem się parę razy jak gówniarz bo jestem i byłem gówniarzem . Dorastam i powoli dochodzą do mnie różne rzeczy m. in. to co robiłem źle. Uczę się na własnych błędach, ale to wszystkie jest ludzkie. Każdy robił głupoty jako nastolatek tylko nie każdy na oczach Polski. Chciałbym tylko dać do zrozumienia, że cały czas się rozwijam i każdy upadek czyni mnie silniejszym a tych potknięć będzie coraz mniej. Kocha Was, moich fanów i dziękuje za wsparcie w momentach, chwały i tych mniej fajnych. 2115„. Takie słowa świadczą o dojrzewaniu artysty i o zmianach punktu widzenia w ważnych elementach życia.   Sam teledysk został nakręcony bez cięć, co pozwoliło ukazać emocje Borysa.  Na końcu został zamieszczony jako „bonus”  moment w którym schodzi z planu i przytula się do swojej mamy. Z tego co możemy zaobserwować twórczość jak i mentalność młodego reprezentanta SB Maffiji idą w jak najlepszym kierunku.

Teledysk został zrealizowany w ramach projektu „Szkoła Teledysków” organizowanego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych „Plaster”. Za bit odpowiada Kubi Producent.