Beefy z niekorzystnej pozycji cz. 1

0
Beefy z niekorzystnej pozycji
Beefy z niekorzystnej pozycji

Beefy z freestylowcami, czyli jak to się tak naprawdę kończy (część 1).

 

Na pewno kiedyś byliście świadkami konfliktów między tzw. raperami studyjnymi oraz gośćmi, którzy na bitwach wolnostylowych spędzili „połowę” swojego życia. Jednak czy popularna opinia, iż ci drudzy zawsze wygrywają jest słuszna?

 

Kaen vs Te-Tris

 

No cóż, po przesłuchaniu dissów obydwu panów chyba nie trzeba tłumaczyć kto był lepszy. Te-Tris zniszczył swojego oponenta samym beatem, a tak naprawdę już samymi zarzutami o kopiowanie stylu (wiecie czyjego ;D). Co zrobił Dejv? No w sumie to zbluzgał przeciwnika w swoim kawałku, którego poziom tekstowy stawia go w pozycji niepokornego ucznia gimnazjum. Jedyne dobre co z tego wyszło to:

 

 

Laikike1 vs Solar

 

Hmmm, według mnie beef na korzyść członka AF, lecz „Minuta” przypomina poczynania KaeNa. Sam reprezentant SB Maffiji  popełnił zaś fail z nazwą jego drugiego dissu. Sami sprawdźcie, wystarczy wpisać: „Solar umarł„. Warszawskiemu raperowi nie można jednak odmówić tego, że patent z recytacją „Gildera„, czy też wyśmianiem wspomnianej „Minuty” jest bardzo dobry. Dodatkowo samo powalenie argumentu, że jak ktoś jest starszy to jego zdanie więcej znaczy jest mistrzowskie. Jednak dissy Laika są w mojej ocenie lepsze. Czuć wkurw, dobre punche oraz odpowiedzi na ciosy Solara dotyczące między innymi nauczania angielskiego.

 
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!