BIAŁAS & LANEK ft. QUEBONAFIDE – GANGES

0

SB Maffija Label prezentuje drugi, oficjalny teledysk promujący album BIAŁAS & LANEK – „POLON”.

 

 

W numerze  „GANGES” gościnnie udzielił się Quebonafide. Za klip odpowiada ekipa H D S C V M.  Premiera krążka odbędzie się 15 września. 

Ostrzeżenia przed napromieniowaniem radioaktywnym na terenie całego kraju i zapowiedzi najgorętszego dnia tegorocznego września to nie przypadek. Przyczyną tych zjawisk jest  POLON  – pierwiastek chemii  twórczej BIAŁASA i LANKA i kontynuacja wieloletniej współpracy w zupełnie nowym wydaniu. Sukces platynowego  „H8M4” , na którym Lanek odpowiadał za cztery podkłady okazał się jedynie preludium do wspólnego lotu, którego pełnym wyrazem jest album duetu w systemie raper/producent.

BIAŁASA  i  LANKA   łączą niespożyte pokłady kreatywności, którą czasem jest w stanie wyzwolić prosty impuls, a jej owocem w przeciągu kilkudziesięciu minut może stać się przyszły hit. Kilka miesięcy spędzonych wspólnie w studio przyniosło taki ogrom materiału, że problemem w finalizacji tracklisty stała się… klęska urodzaju. Obydwaj spotkali się w najwyższej dyspozycji i tak też brzmi efekt. Jest to niewątpliwy atak na klasyk.

POLON   to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiej hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału – tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie. Nadchodzi POLON! Gościnnie na krążku pojawili się:   Quebonafide,  Paluch,  Sitek,  Bedoes  oraz wokalistka  ZUI.

Tracklista:

CD 1:  

01. KOŁO
02. POLON
03. SIMIA
04. OSIEDLE BOTOX
05. JAK SKEPTA
06 .NA SERIO + Bedoes
07. ITS MY LIVE
08. NOAH + Zui
09. WEED CARRIER
10. FRAKTALE
11. GANGES + Quebonafide
12. HOW
13. BIDA + Sitek
14. XORCYZMY
15. FAKE POLO
16. ALE JA NIE + Paluch
17. PUK PUK


Więcej o „POLONie”:  


Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!