Brony James będzie w drafcie NBA. Następny mecz z LeBronem Jamesem?

Brony James, najstarszy syn LeBrona Jamesa, obrońca Uniwersytetu Południowej Kalifornii, pozostanie w przyszłomiesięcznym drafcie do NBA, zamiast wycofać się przed ostatecznym terminem, który przypada w środę wieczorem, aby zachować uprawnienia do college’u, co będzie miało konsekwencje dla jego rodziny i ligi.

James (19 l.) wcześnie zgłosił chęć udziału w drafcie i na początku kwietnia wszedł na portal transferowy NCAA, pozostawiając otwarte opcje na etapie przeddraftowym. LeBron James ogłosił decyzję syna w środę rano W historii na Instagramie: „Bironi pozostaje w drafcie”.

Oto, co warto wiedzieć o Broneyu, którego decyzja zwiększa szansę na dołączenie do ojca w NBA w przyszłym sezonie.

Mając nazwisko takie jak LeBron Ramon James Jr., Brony zawsze stawiał czoła wysokim oczekiwaniom. Od czasów szkoły podstawowej jego umiejętności koszykarskie były prezentowane w wirusowych filmach. „Miał już kilka ofert z uczelni” – potwierdził LeBron James w 2015 roku, nie podając nazwisk. „To szaleństwo. To powinno być naruszenie. Nie powinieneś zatrudniać 10-latków.

Jednak LeBron James od dawna rozważał możliwość dołączenia do Howes z NHL lub Griffeys z MLB w ramach duetu ojciec-syn.

„Chcę być na podłodze z moim chłopcem. Chcę być na podłodze z Bronym” James, obecnie 39-letni, powiedział ESPN W styczniu. „W tym samym mundurze lub w pojedynku przeciwko niemu… ale bardzo chciałbym zrobić to samo, co Ken Griffey Sr. i Jr.. Z pewnością byłoby wspaniale.…”[H]Mówi, że chce grać w NBA, więc jeśli chce to zrobić, musi włożyć dużo pracy. Już tu jestem, więc czekam na niego.

Bajka ma krętą drogę

Ale choć Bronny był cudownym dzieckiem, nie był zjawiskiem zdarzającym się raz na pokolenie, jak jego ojciec. W przeciwieństwie do LeBrona, zeszłego lata poszedł do college’u i przybył do USC po świetnych wynikach w McDonald’s All-American Game i Nike Hoop Summit. Jednak w lipcu podczas sesji treningowej doznał zawału serca. W następnym miesiącu rodzina Jamesa ogłosiła, że ​​„ma istotną anatomicznie i funkcjonalnie wrodzoną wadę serca i można ją leczyć”.

READ  Gubernator stanu Georgia, Brian Kemp, skontaktował się ze specjalnym doradcą Departamentu Sprawiedliwości w dochodzeniu wyborczym w 2020 roku

Broney ostatecznie uzyskał zgodę na powrót na kort i zadebiutował na uczelni w połowie grudnia. Dla drużyny Trojans z bilansem 15-18, która zajęła ostatnie miejsce w Pac-12, notował średnio 4,8 punktu, 2,8 zbiórki i 2,1 asysty w 19,4 minuty. Na krótko przed poborem w tym miesiącu uzyskał zezwolenie lekarskie. źródła podają ESPN, panel NBA dotyczący sprawności do gry. Jego decyzja o przejściu na zawodowstwo oznacza początek treningów z potencjalnymi drużynami przed draftem zaplanowanym na 26–27 czerwca.

Gwiazda Broneya ostatnio zyskuje na popularności, a jego perspektywy w drafcie wzrosły dzięki dobrym występom podczas treningów przed draftem. Pomimo tego, że zajmował 54. miejsce na liście 100 najlepszych zawodników ESPN, zrobił wrażenie na harcerzach podczas draftu. Zajął drugie miejsce z 71 szansami w dwóch ćwiczeniach z rzutów za trzy punkty i zdobył 13 punktów w grze drużynowej. W zeszłym tygodniu nadal spisał się dobrze podczas profesjonalnego dnia w ośrodku treningowym Los Angeles Lakers, wykazując się wybuchowością i celnym strzelaniem z dystansu.

Choć wydaje się, że James łączy siły, nie jest to jeszcze pewne. Broney nadal musi zostać powołany do draftu lub podpisać kontrakt z jakimś zespołem jako wolny agent, jeśli nie zostanie wybrany. Dla wygody jego ojciec podpisał przedłużenie kontraktu z Lakers do 2022 roku, co pozwoli mu zostać wolnym agentem tego lata. LeBron ma czas do 29 czerwca, dwa dni po zamknięciu draftu, na decyzję o pozostaniu w Lakers na kolejny rok lub o wycofaniu się.

Zdolność LeBrona do kontrolowania swojej przyszłości i decyzja Brony’ego o przystąpieniu do draftu pomimo mało inspirującego pierwszego sezonu w USC podsyciły spekulacje, że obaj mogą trafić do tej samej drużyny. LeBron próbował jednak złagodzić to zamieszanie, ponieważ optymizm, który często wyrażał, stawał się coraz bliższy rzeczywistości.

READ  rosyjski Wagner mówi, że Ukraina zyskuje; Cave mówi, że kontratak jeszcze się nie rozpoczął

„Ostatnio nie myślałem o tym zbyt wiele. Oczywiście myślałem o tym w przeszłości” – powiedział reporterom, kiedy sezon Lakers zakończył się w zeszłym miesiącu w pierwszej rundzie play-offów, nie chcę powiedzieć Myślę, że to wspaniale, że młody człowiek decyduje, co chce robić i jaka powinna być jego kariera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *