Cameron Young strzela historyczną rundą 59 punktów w Travellers Championship.

Cameron Young zrobił furorę w sobotę na Travellers Championship, notując 59 punktów w trzeciej rundzie turnieju.

Wynik ten oznaczał 13. rundę poniżej 60. rundy w historii PGA Tour i zapewnił 27-letniemu Amerykaninowi wyjście z prowadzenia po rozpoczęciu 11 strzałów do tyłu.

Był to pierwszy wynik poniżej 60 punktów od 2020 r., kiedy Scotty Scheffler strzelił 59 punktów w Northern Trust w TPC Boston. Scheffler, który w zeszłym tygodniu miał problemy w US Open, po 3. rundzie jest drugi z wynikiem 17 poniżej.

Young, kilka godzin przed liderami, na 18 dołkach zanotował siedem birdie, dwa orły i żadnego bogeya, kończąc na 11 poniżej.

W końcu uzupełnił historyczny wynik celnym puttem na 18. dołku.

W wywiadzie po rundzie Young powiedział, że nie spodziewał się, że dzień pójdzie tak dobrze.

„Ostatnio osiągałem mierne wyniki, ale czuję, że golf, w którym grałem, był lepszy niż ten, a kiedy zaczyna się taki dzień jak dzisiejszy, czuję, że zostałem nagrodzony za dobre uderzenia, a to pozostawia niedosyt”. jutro będę miał dobry smak w ustach” – powiedział Young.

Young z wynikiem -13 był przez krótki czas liderem klubu, ale w sobotę Tom Kim objął prowadzenie z wynikiem -18, a Scheffler i Akshay Bhatia zremisowali za nim drugim jednym uderzeniem. Young awansował do rundy finałowej z remisem na 10. miejscu.

READ  Najlepsza mysz do gier firmy Logitech jest dostępna w najlepszej jak dotąd cenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *