Christian McCaffrey poślubia Olivię Culpo na weselu w Rhode Island

Christian McCaffrey i Olivia Culpo wykorzystali poza sezonem NFL, aby zawiązać węzeł małżeński.

Para pobrała się w sobotę podczas ceremonii ślubnej w Watch Hill w stanie Rhode Island Moda ogłosiła tę wiadomość i udostępniła ekskluzywne zdjęcia swojej sukni. Gwiazda NFL McCaffrey i Culpo, była zwyciężczyni Miss Universe z Rhode Island, spotykają się od 2019 roku, a zaręczyli się w kwietniu ubiegłego roku.

Galbo założyła na tę okazję suknię ślubną Dolce & Gabbana z długim rękawem. „Kiedy myślę o Christianie, o tym, co lubi i o chwilach, w których uważa, że ​​jestem taka piękna, przychodzi mi to na myśl coś takiego: ponadczasowego, zamkniętego i eleganckiego” – powiedziała Galbo. Moda.

O sukience dodała: „Chciałam, żeby nie wymagała wysiłku, żeby mnie uzupełniała, a nie przytłaczała. Jest w tym piękno i prostota.”

McCaffrey był obrońcą drużyny San Francisco 49ers z NFL i trzykrotnym zawodnikiem Pro Bowler. McCaffrey kończy swój ostatni dominujący rok, zdobywając nagrodę Associated Press NFL Offensive Player of the Year w sezonie 2023, w której pomógł poprowadzić swój zespół do Super Bowl LVII, gdzie 49ers przegrali z Kansas City w lutym. Liderzy.

Na początku tego miesiąca McCaffrey został ujawniony jako sportowiec z okładki Madden NFL 25Został pierwszym graczem 49er wybranym na coroczną twarz popularnej serii gier wideo.

Galbo to influencerka modowa, która zdobyła tytuł Miss Universe 2012 i była współgospodarzem dwóch ostatnich wyborów Miss Universe. Do innych jej osiągnięć telewizyjnych należy udział w dziewiątym sezonie stacji Fox Piosenkarka maska W 2023 r.

READ  Angielska policja poinformowała, że ​​w ataku w Nottingham zginęły trzy osoby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *