David Beckham pozywa Marka Wahlberga na 10 milionów dolarów w związku z umową szkoleniową F45

Rozrywka sportowa

David Beckham pozywa Marka Wahlberga o odszkodowanie po podpisaniu umowy dotyczącej marki z F45 Training, w której hollywoodzki gwiazdor ma 36% udziałów i jest dyrektorem handlowym.

Firma gwiazdy piłki nożnej, DB Ventures, twierdzi, że Beckham został oszukany przez Wahlberga. Według The Sun.

Beckham twierdzi, że stracił z własnej kieszeni 10 milionów dolarów po tym, jak akcje obiecane legendarnemu piłkarzowi nie zostały mu dostarczone po spadku cen akcji.

David Beckham pozywa Marka Wahlberga w związku z kontraktem szkoleniowym na F45 Dobre zdjęcia

Założył firmę w Australii w 2012 roku wraz z firmą inwestycyjną Wahlberga Mark Wahlberg Investment Group – założycielami F45, Adamem Gilchristem i Robem Deutschem.

48-letnia angielska gwiazda piłki nożnej zgodziła się zostać globalnym ambasadorem F45 – sieci centrów fitness w 60 krajach, w tym w USA, która oferuje „innowacyjne, funkcjonalne treningi grupowe o wysokiej intensywności, które są szybkie, przyjemne i przynoszą rezultaty .- napędzany” – kiedy odwiedził Los Angeles.

Beckham pojawił się w kilku postach F45 w mediach społecznościowych promujących markę, jednak posty te zostały już usunięte.

Wahlberg i jego współoskarżeni zwracają się do sędziego o oddalenie sprawy i uznanie twierdzeń o „nieuczciwym postępowaniu” za bezpodstawne.

We wniosku o oddalenie wyroku stwierdzili, że Beckham zrzuca winę na wszystkich oprócz siebie.

„209-stronicowy, 610-akapitowy dokument S.A.C [complaint] Według The Sun „braki zasług stara się nadrobić szczegółowo” – czytamy w części wniosku.

Mark Wahlberg
Mark Wahlberg jest dyrektorem handlowym ds. szkoleń F45. Dobre zdjęcia

Beckham i Wahlberg zaprzyjaźnili się po tym, jak była gwiazda Manchesteru United i Los Angeles Galaxy przeprowadziła się do tej samej dzielnicy Los Angeles w 2007 roku.

Wahlberg kupił mniejszościowe udziały w F45 w 2019 roku za pośrednictwem swojej firmy inwestycyjnej FOD Capital.

W 2022 roku Beckham próbował pozwać w sądzie w Kalifornii dyrektora generalnego LIV Golf Grega Normana, który miał problemy z F45, ale sędzia orzekł, że powinni złożyć osobne pozwy.

READ  Paxton Aaronson był jasnym punktem w losowaniu USMNT-Kolumbia

F45 Beckham ogłosił partnerstwo w 2021 roku i – poinformował Beckham w oświadczeniu W tym czasie umieścił go w tym Wahlberg.

„Jestem fanem serii F45 i modelu szkoleniowego, odkąd przedstawił ją mój przyjaciel Mark Wahlberg” – powiedział Beckham.

Zaakceptuj więcej…
https://nypost.com/2024/04/21/sports/david-beckham-suing-mark-wahlberg-for-10-million-over-f45-training-deal/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign%20buttons

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *