Drugi gospodarz lokalnego radia twierdzi, że przed wywiadem z Bidenem zadano mu pytania

Ingram powiedział, że otrzymał pięć pytań, a ostatecznie zadał cztery z nich.

„Nie miałem okazji zapytać go o wszystko, o co chciałem” – powiedział.

Ingram jest obecnie drugą osobą przeprowadzającą wywiad, któremu doradcy Bidena zadają prezydentowi w tym tygodniu pytania. Dziś rano inny gospodarz lokalnego radia, który w tym tygodniu przeprowadzał wywiad z Bidenem, otrzymał od CNN pytania, które miały zadać Bidenowi przed wywiadem.

Ingram powiedział ABC, że w praktyce nie było widocznych nieprawidłowości. „Pomyśleć, że będę miał szansę zadać prezydentowi Stanów Zjednoczonych jakiekolwiek pytanie, to trochę więcej, niż ktokolwiek się spodziewał” – powiedział.

Kontynuował, że jest wdzięczny za możliwość przeprowadzenia wywiadu z Bidenem.

„Z pewnością dali mi tę szansę… wiele dla mnie znaczą” – powiedział Ingram.

W sobotę w CNN Andrea Lafull-Sanders, gospodarz programu „The Source” w WURD, powiedziała, że ​​urzędnicy Bidena dali jej listę ośmiu pytań przed rozmową z Bidenem.

„Pytania zostały mi przesłane do zatwierdzenia; zaakceptowałem je” – powiedział.

„Mam wiele pytań – osiem z nich” – kontynuowała. „Czterej wybrani to ci, których zatwierdziłem”.

W odpowiedzi dla Lawful-Sanders rzeczniczka kampanii Bidena Lauren Hitt stwierdziła w oświadczeniu, że „nietypowe” jest, aby ankieterzy dzielili się tematami, które ich interesują. Zauważył, że Lawful-Sanders może „swobodnie” zadawać dowolne pytania. Zauważył również, że to kampania wysłała pytania, a nie Biały Dom, jak sugerują inne raporty.

READ  S&P 500 i Nasdaq spadają, gdy Chiny ograniczają ryzykowne technologie

„Nierzadko rozmówcy dzielą się tematami, które ich pasjonują. Pytania te były istotne dla wiadomości dnia — prezydenta zapytano o program debaty i to, co ma do zaoferowania czarnym Amerykanom” – czytamy w oświadczeniu. powiedział.

„Nie uzależniamy wywiadów od wyrażenia zgody na te pytania, a gospodarze zawsze mogą zadawać pytania, jakie chcą. Oprócz tych wywiadów prezydent wziął wczoraj udział w konferencji prasowej. Po debacie Amerykanie mieli kilka okazji, aby zobaczyć go bez scenariusza”.

Źródło zaznajomione z procesem rezerwacji Bidena powiedziało ABC News, że w przyszłości „będzie unikać” zadawania sugerowanych pytań ankieterom.

„Przeprowadzający wywiady zawsze mogą zadawać wybrane przez siebie pytania i w przyszłości nie będziemy zadawać pytań nakazowych”.

Kiedy Sherwin Hughes, inny prezenter lokalnego radia w Milwaukee w stanie Wisconsin, przeprowadził w zeszłym miesiącu wywiad z Bidenem, Biały Dom nie zadał mu pytań, a on stwierdził, że nie ma żadnych warunków wstępnych do przeprowadzenia wywiadów. „Nic z tych rzeczy” – powiedział ABC News.

Powiedział wcześniej, że podczas wywiadu on i Biały Dom omawiali tematy publiczne, w tym ustawę o przystępnej cenie i, jak to określił, „wiadomości, które Biały Dom chcieli przekazać”, w tym Biden. Inaczej niż Trump.

Darian Morgan, który w Atlancie V-103 występuje pod pseudonimem „Wielki Tygrys”, przeprowadził w maju wywiad z Bidenem i powiedział ABC News, że wysłano mu „przykładowe pytania”, ale „nigdy nie otrzymałem polecenia”, aby się ich trzymać.

„Wysłali mi kilka przykładowych pytań, ale w żadnym wypadku nie stanowiło to absolutnej wskazówki, jak trzymać się tych pytań” – Morgan powiedział ABC News.

Morgan powiedział, że był to proces niepodobny do żadnego innego wywiadu, jakiego udzielił, i stwierdził, że „nie jest to niezwykła procedura”.

„W mojej historii przeprowadzania wywiadów z wybranymi urzędnikami wiele osób chciało to zrobić” – powiedział.

READ  Wzrost raka okrężnicy u nastolatków może być spowodowany przez grzyby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *