Duet, jakiego nie słyszeliście: Fala Fahrenheita – Errata

0
Fala Fahrenheita

Duet, jakiego jeszcze nie słyszeliście, z pierwszym utworem spod szyldu trójmiejskiej Fali Fahrenheita. „Errata”, to kawałek, cięższy niż kawałek świątecznego mazurka, traktujący o wątpieniu w sens istnienia człowieczeństwa w obecnej formie. Duet tworzy wspólnie od kilku lat, lecz dopiero teraz nabrał prawdziwej mocy i ma zamiar to wszystkim udowodnić. Tworzy go raper Ekshi oraz producent Shoreti, dając słuchaczom dawkę literackich tekstów i alternatywnego brzmienia!

 

Shoreti (‘96) – wszechstronny producent odnajdujący się w każdym gatunku: od mrocznego trapu, przez słoneczny lo-fi house, na klasycznym boombapie kończąc. Mógł się sprecyzować, ale nie chciał, bo bał się nudy. Self-made man: sam realizuje sobie klipy i oprawę graficzną, a od niedawna również bawi się wokalem. W przerwach pomiędzy bitami współprowadzi MINDLAB. Pojawiał się na kanałach the_accidental_poet, Kstyk, Health & Nature, Palewave i SWAGJakSkurwysyn. Członek eksperymentalnego duetu Fala Fahrenheita (Shoreti i Ekshi), który już wkrótce nadciągnie z siłą tsunami. Ma na swoim koncie EPkę z Ekshim „Lombard Czasu”, solowy album „Lazarus Syndrome” (jako ShortyUnInc) i ponad 20 innych singli.
Współpracował z takimi artystami, jak: MŁODY ZGRED, Pikers, Dead Baron, Dan, mlody osa, MFC, ksiaze, Frank, Apriljoke, Szopen, ejmatt, Sadzik.

 


 

Ekshi (‘93) – raper, aktor, lektor, filmowiec, reporter, szara eminencja. Egocentryczne i poetyckie podejście do świata przekłada na rap, łączący ze sobą aktorstwo oraz klimat trójmiejskiej bohemy. Przez wiele lat aktywny na scenie, obserwował show-biznes od środka aby ostatecznie go pokochać i znienawidzić. Twórca onirycznego EP „Lombard Czasu” (jako Johnny Pope) w duecie z Shoretim (jako ShortyUnInc). Obecnie ta współpraca jest kontynuowana pod szyldem Fali Fahrenheita, która zaleje uszy niejednego fana alternatywnego rapu.