Emes Milligan – Newmoon (prod. Emes Milligan)

0

Emes Milligan – Newmoon (prod. Emes Milligan)  pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Emesa Milligana pt. „Self-Made Man”. Cały album został wyprodukowany przez samego Emesa!

 

Reprezentant QueQuality przedstawia pierwszy singiel z swojego albumu „Self-Made Man„. Jak nazwa albumu wskazuje „self-made man”(samorealizujący się człowiek) wyłącznie sam wyprodukował cały album. Za video do utworu „Newmoon„odpowiada ekipa Distort Media.  Premiera albumu będzie miała miejsce 17 listopada bieżącego roku, a za tydzień poznamy kolejny klip od Emesa.

 

 

„Legalny, solowy debiut Emesa Milligana pt. „Self-Made Man” to głównie opowieść o uporczywym dążeniu do realizacji własnych celów; intensywnych, na różnych płaszczyznach, relacjach damsko-męskich oraz o kwestii samorozwoju. Różnorodne inspiracje, przy szerokim wachlarzu umiejętności artysty przenoszą nas w muzyczną pozdróż, która zmierza od cięższych rapowych brzmień przez elektronikę aż do lekkich podkładów zahaczających o soul czy r’n’b. Spoiwem tych wszystkich elementów jest natomiast elastyczne flow i głos Emesa. Za wszystkie wokale oraz produkcję numerów na albumie, jak wskazuje sam tytuł, odpowiada tylko i wyłącznie Emes Milligan! „Self-Made Man” pojawi się na półkach sklepowych 17 listopada 2017 roku.”
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!