Nasze foto / videorelacje z wydarzeń dostępne są pod TYM linkiem!

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

BIAŁAS x LANEK + Łuszy / Tour de Polon / Poznań

14 października 2017 @ 19:00 - 22:00

35zł – 79zł
Tour de Polon Poznań

Agencja Artystyczna Grajnia, SB Maffija Label oraz SOLD OUT AGENCJA z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Białas x Lanek + Łuszy, który odbędzie się 14 października 2017r. w poznańskim klubie PROJEKT LAB.

 

BILETY:
1) Online:
https://ticketos.pl/event/296/Bialas-x-Lanek-luszy-Tour-de-Polon-Poznan.html

I pula – 35 PLN /// Wyprzedana
II pula – 40 PLN
III pula – 45 PLN 
VIP – 79 PLN

Bilet VIP upoważnia do:
* Wejścia do klubu bez kolejki
* Uczestnictwa w próbie
* Otrzymania podpisanego przez artystów plakatu


Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu – Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON.

Teraz Białas z Lankiem ruszają na wieloetapowy wyścig koncertowy, organizowany cyklicznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tour de Polon jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Za dekami stanie legandarny DJ Johny.

Pit-stop planowany jest w Szczecinie. Przed koncertem głównym na scenie pojawi pierwszy uczestnik akcji SB Starter, Łuszy.

Trasa koncertowa Tour de Polon to doskonała okazja, żeby zobaczyć jak na żywo zabrzmi materiał z przepełnionej bangerami nowej płyty. Zostawiając peleton daleko za plecami Białas i Lanek mają zamiar dotrzeć do najdalszych zakątków kraju w rekordowym tempie. Chyba nie chcielibyście tego przegapić?”

UWAGA!
Udział w koncercie grozi napromieniowaniem radioaktywnym!


BIAŁASA i LANKA łączą niespożyte pokłady kreatywności, którą czasem jest w stanie wyzwolić prosty impuls, a jej owocem w przeciągu kilkudziesięciu minut może stać się przyszły hit. Kilka miesięcy spędzonych wspólnie w studio przyniosło taki ogrom materiału, że problemem w finalizacji tracklisty stała się… klęska urodzaju. Obydwaj spotkali się w najwyższej dyspozycji i tak też brzmi efekt. Jest to niewątpliwy atak na klasyk.

POLON to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiej hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału – tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie. Nadchodzi POLON!

Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Paluch, Sitek, Bedoes oraz wokalistka ZUI.


SB-Support:
Łuszy – rocznik ‘91. Pierwszy uczestnik akcji SB Starter, której celem jest otwieranie nowych możliwości przed młodymi i ambitnymi zawodnikami z podziemia. Łuszy w kilku numerach zaprezentował się jako ambitny tekściarz i bardzo sprawny raper o dosadnym, wypracowanym już stylu nawijki. Jak mówi sam, jego ambicją jest przywracanie muzyce duszy, a celami nie są wygórowane wyniki liczbowe, a bardziej status jaki muzyka odgrywa w życiu jego słuchaczy.

Szczegóły

Data:
14 października 2017
Czas:
19:00 - 22:00
Koszt:
35zł – 79zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1576967779001676/

Miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5
Poznań, wielkopolskie 61-752 Polska
+ Google Map
Telefon:
731 477 102
Strona internetowa:
http://projektlab.pl

 

Nasze foto / videorelacje z wydarzeń dostępne są pod TYM linkiem!