Film objaśniający Justina Timberlake’a z przekrwionymi oczami na koncercie przed aresztowaniem przez DWI

Według doniesień Justin Timberlake był trzeźwy, kiedy sfotografowano go z przekrwionymi oczami w Las Vegas na kilka tygodni przed aresztowaniem przez DWI.

Choć fani mogli pomyśleć, że wokalista „Mirrors” był pod wpływem alkoholu podczas zeszłomiesięcznej trasy Faquet Tomorrow World Tour w T-Mobile Arena, źródła powiedział TMZ W poniedziałek powiedział, że nie.

Według informatora krytycy przecenili czerwoną minę Timberlake’a z szeroko otwartymi oczami, ponieważ podczas każdego występu zawsze wygląda na całkowicie zrelaksowanego.

Justin Timberlake przeciwstawił się spekulacjom fanów w zeszłym miesiącu w Las Vegas, pokazując przekrwione oczy. TikTok @sunshineandmotherhood
Źródło zostało zmuszone do wypowiedzenia się, gdy fani wskazali na plamy krwi na piosenkarce. TikTok @sunshineandmotherhood

Źródło wyjaśniło, że 43-letnia była członkini *NYSNC musiała zachować czystość podczas programu, ponieważ stawka była tak wysoka.

Znawcy rzucili się w obronę Timberlake’a po tym, jak gwiazda muzyki pop została rozdarta na kawałki, gdy na nagraniu wideo pokazano go z przekrwionymi oczami podczas występu w Sin City.

Jeden z komentatorów tak skomentował klip ojca dwójki dzieci: „Nie czuje się dobrze…”

Według źródła szeroko otwartymi oczami piosenkarza spotkała się z przesadną analizą krytyków. TikTok / Słońce i macierzyństwo
Znawca wyjaśnił, że Timberlake podczas występu zawsze jest zrelaksowany. Getty Images dla Live Nation

„Pomimo tych oczu… koleś nie spał od tygodnia lub przechodzi drugą rundę” – napisała kolejna.

Inni fani naśmiewali się z Timberlake’a, komentując, że jego zachowanie „zrujnuje trasę” i to, co powiedział gliniarzowi Generała Z, który go nie rozpoznał, gdy został aresztowany w Zags Harbor 18 czerwca.

Źródło podało nam, że w chwili aresztowania piosenkarki SexBack „Justin powiedział pod nosem: «To zrujnuje trasę». Policjant odpowiedział: «Jaka trasa?». Justin powiedział „światową trasę koncertową”.

Klip został zrecenzowany po aresztowaniu tej dwójki 18 czerwca przez DWI. Departament Policji w Sag Harbor za pośrednictwem Getty Images
Timberlake został zatrzymany za rzekome przejechanie na światłach podczas opuszczania hotelu American w Sag Harbor. Grzegorz B. Mango

Timberlake został zatrzymany po tym, jak rzekomo przejechał przez znak stopu i przekroczył pas ruchu po nocy spędzonej w hotelu American.

Ze skargi wynika, że ​​10-krotny zdobywca nagrody Grammy wziął udział w terenowym badaniu trzeźwości, ale odmówił poddania się badaniu alkomatem.

READ  Huragan Beryl: Karaiby przygotowują się na śmiercionośną burzę

Jego oczy były przekrwione zanotował na swoim kubkuMówił wolno.

Ze skargi wynika, że ​​nie przeszedł on terenowego badania trzeźwości. Getty Images dla Justina Timberlake’a
W piątek Timberlake wrócił na scenę w Chicago. ABC za pośrednictwem Getty Images

Pomimo obaw, że aresztowanie może zakończyć jego światowe tournée, Timberlake wrócił na scenę, aby w piątek wystąpić w United Center w Chicago.

Zwracając się do tłumu, powiedział: „To był trudny tydzień”.

„Wiem, że czasami trudno mnie pokochać, ale pokochasz mnie odwzajemniony” – kontynuowała gwiazda popu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *