Jak kontrakt Trevora Lawrence’a wpływa na potencjalne rozszerzenie Brock Bird – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Przyszłe nadzieje 49ers na długoterminowe przedłużenie kontraktu z Brockiem Birdie do 2025 roku po podpisaniu kontraktu rozgrywającego Trevora Lawrence’a z Jacksonville Jaguars odniosły ogromny sukces.

Według doniesień, zawodnik z numerem 1 w drafcie NFL 2021 zgodził się w czwartek z Jacksonville przedłużyć pięcioletnie przedłużenie o kwotę 275 milionów dolarów i gwarantowane 200 milionów dolarów. Lawrence dołącza do rozgrywającego Cincinnati Bengals, Joe Burrowa, jako dwóch najlepiej opłacanych graczy w NFL, zarabiających średnio 55 milionów dolarów rocznie.

Przed transakcją z Lawrence’em istniała nadzieja, że ​​Purdy otrzyma ofertę wartą 40 milionów dolarów rocznie, jednak rynek wzrósł i produkt stanu Iowa zyska znaczną dźwignię finansową, gdy będzie uprawniony do podpisania umowy. Przedłużenie kontraktu do końca sezonu 2024.

Purdy ma o rok mniej doświadczenia w NFL niż Lawrence, ale osiągnął więcej. Rozgrywający Jaguars ma bilans 20-30 w sezonie zasadniczym, a w play-offach ma bilans 1-1, zdobywając jednocześnie ukłon w stronę Pro Bowl.

Rozgrywający 49ers ma bilans 17-4 w sezonie zasadniczym i 4-2 w play-offach, zdobywając wyróżnienia Pro Bowl w swoim drugim sezonie NFL. Osoba dzwoniąca do gry jest również na najwyższym poziomie Wskaźniki wielu lig w tym jardy na próbę (9,6), jardy na ukończenie (13,9) i ocena zdających (113,0) w 2023 r.

Tylko Lawrence Statystyki wiodące w lidze Miało to miejsce podczas jego debiutanckiego sezonu, kiedy w swojej karierze zanotował 17 przechwytów, najwięcej w NFL. Brak sukcesów rozgrywającego Jaguara jest częścią tego, co sprawia, że ​​negocjacje pomiędzy 49ers a reprezentacją Burdy’ego są jeszcze trudniejsze.

Spośród 10 najlepiej opłacanych rozgrywających w NFL Lawrence jest jednym z trzech, którzy znajdują się po złej stronie kolumny wygranych/przegranych. Los Angeles Chargers pozyskali Justina Herberta (30-32 lata) w ramach przedłużenia umowy o wartości 262,5 miliona dolarów przy średniej pensji wynoszącej 52,5 miliona dolarów rocznie.

READ  Wspierając umowę z Arabią Saudyjską, McIlroy ponownie zastanawia się nad rolą zabezpieczenia PGA Tour

Pozostałych siedmiu rozgrywających ma podobne rekordy zwycięstw i duże doświadczenie w fazie play-off, co Purdy. Nie. w drafcie NFL 2022. Jeśli ogólny wybór 262 będzie porównywalny z sezonem 2024, 49ers nie mają innego wyjścia, jak tylko spieniężyć swoją książeczkę czekową.

To, co 49ers zapłaciliby za zatrzymanie w budynku swojego zwycięskiego rozmówcy, byłoby rekordową transakcją ze średnią roczną pensją przekraczającą 50 milionów dolarów rocznie, podobnie jak Burrow, Jared Goff z Detroit Lions (53 miliony dolarów). rok), Lamar Jackson z Baltimore Ravens (52 mln dolarów rocznie), Jalen Hurts z Philadelphia Eagles (51 mln dolarów rocznie), a obecnie Lawrence.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *