Jimmy Zone i jego ludzie atakują ponownie

0
Jimmy Zone

Pamiętacie GLN Label? Tak, to ten podziemny warszawski squad, który powinniście poznać. Jakiś czas temu pojawił się kolejny klip do bangeru pt. „Moi Ludzie”. Na majku Jimmy i Dwade, wy sprawdzacie a my wspieramy!

 

W związku z premierą postanowiliśmy zadać Jimmy’emu kilka pytań, gdyż słychać zauważalną zmianę stylu… delikatny R&B przerodził się w agresywny banger.

My: Skąd wynika różnica tego numeru z resztą dotychczas wypuszczonych numerów z EPki?

Jimmy: Myślę, że nie nazwałbym tego różnicą… Lubię zarówno rap jak i R&B, a jeszcze bardziej chciałbym łączyć oba gatunki ze sobą z czasem. Moja twórczość z 2017 roku będzie się zdecydowanie różniła od tego co mam teraz.  Na pewno w tekstach będzie więcej braggi, projekty będą realizowane w 2018 roku już na legalnych bitach przy współpracy między innymi z Raff J.R, KBN , Johnny Beatz, człowiekiem z naszego GLN Label – Redcor3 i innymi producentami. Pomysł na kawałek to rozmowa z Dwade na temat wspólnego numeru.

My: Kto realizował klip?

Jimmy: Klip był realizowany przez ekipę High Art Studio, aczkolwiek cały pomysł na klip był mój. Mam wiele ciekawych wizji na klipy więc myślę, że jeszcze parę klipów się pokaże ode mnie w tym roku.

My: Kim jest nowy członek, który razem z Tobą udzielił się na tracku?

Jimmy: Dwade jest nowym członkiem GLN Label. Od nowego roku trochę zmienił się skład aczkolwiek z ludźmi, którzy odeszli trzymamy bardzo dobre stosunki i nadal ich wspieramy jak tylko możemy. W GLN Label w 2018 można usłyszeć takich raperów z podziemia jak Arkez P.C.M, Matek, Dwade, Belas, Smoku, oraz mnie – Jimmy Zone. Zobaczymy jak się zaprezentują ci, których wymieniłem w 2018 roku. Tymczasem zapraszam oczywiście w imieniu GLN do subskrybowania kanału GLN Label na YT by być z nami na bieżąco. Pozdro!