Jorge spotyka się z Lopezem w celu skaleczenia po tym, jak po wyrzuceniu z drużyny zwalniający rzucił rękawicę na trybuny.

NOWY JORK (AP) – Jorge Lopez zostanie przerwany przez walczącą drużynę New York Mets po zwolnieniu Po zwolnieniu rzucił rękawicę na trybuny Środa w Citi Field.

Menedżer Mets, Carlos Mendoza, nazwał ten wybuch „niedopuszczalnym” i powiedział, że zostanie on rozpatrzony wewnętrznie. Lopez nie wyraziła żalu z powodu swojej sceny.

„Nie żałuję tego. Wydaje mi się, że prawdopodobnie oglądam najgorszego kolegę z drużyny w całej lidze MLB podczas dziwnego i zagmatwanego wywiadu podczas meczu w klubie Mets.

Według osoby zaznajomionej z sytuacją Lopez skłamał, mówiąc reporterom, że nie rozmawiał jeszcze z Mendozą ani prezesem operacji baseballowych Davidem Stearnsem na temat wybuchu. Osoba ta rozmawiała z Associated Press pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ nie była ona upoważniona do publicznego udostępniania tych informacji.

Lopez oddał w końcówce dwa homery na rzecz Shohei Ohtaniego Nowy Jork przegrał z Los Angeles Dodgers 10:3. Kilka minut później praworęczny Freddie Freeman został wyrzucony z boiska za nakrzyczenie na sędziego trzeciej bazy Ramona De Jesusa w związku z apelacją od wyroku w sprawie sprawdzonego zamachu.

„To tylko emocje. Sport cię tam zabierze” – powiedziała Lopez.

Kilku innych krzyknęło na Lopeza de Jesusa, po czym rzuciło piłkę i zeszło z kopca, nie zdejmując koszulki. Zbliżając się do boksu Metsów, zarzucił rękawicę na siatkę zabezpieczającą, która wylądowała dwa rzędy głęboko w trybunach, gdzie została podniesiona przez kibica.

„Zdecydowanie nie jest dobrze” – powiedział Francisco Lindor, zastępca Metsa, który rozpoczął spotkanie tylko dla zawodników w klubie po 15. porażce Nowego Jorku w 19 meczach.

„Jeśli nasz menadżer powie, że to niedopuszczalne, to jest to niedopuszczalne. Mam nadzieję, że jutro (Lopez) będzie zupełnie inaczej.

Po tym jak kapelusz spadł mu z głowy, Lopez upuścił go na ziemię przed ziemianką i skierował się w stronę ławki rezerwowych.

READ  Wątki: Instagram uruchamia aplikację, która ma konkurować z Twitterem

„Taki właśnie jestem” – powiedział. „Nie boję się być sobą”.

Lopez powiedział jednak, że jego koledzy z drużyny czuli się niekomfortowo.

„George jest w środku dobrym facetem. W głębi duszy wiedział, że nie powinien był tego robić” – powiedział starszy zastępca Adam Ottavino. „Każdy coś robi”.

Po meczu Mets rozpoczęli proces zatrudniania Lopeza. Mają siedem dni na wymianę, zwolnienie go lub odesłanie bezpośrednio do drużyny niepełnoletnich, jeśli żaden inny zespół go nie zwolnił.

W swoim pierwszym sezonie w Mets 31-letni Lopez w 28 występach zdobył wynik 1:2 z ERA na poziomie 3,76 i dwoma interwencjami, co stanowi najwięcej w głównych ligach. W grudniu podpisał roczny kontrakt z Nowym Jorkiem o wartości 2 milionów dolarów.

W zeszłym sezonie Lopez grał w trzech drużynach play-offowych, notując bilans 6-2, ERA na poziomie 5,95 i trzy interwencje w 61 występach z rezerwą w Minnesocie, Miami i Baltimore.

W 2022 roku przeniósł się wyłącznie do Bullpen i był bliżej Orioles przez cztery przełomowe miesiące, które zapewniły mu wybór do All-Star. Baltimore sprzedał go Bliźniakom na początku sierpnia tego roku i zakończył mecz z bilansem 4-7 z ERA na poziomie 2,54 i 23 interwencjami w 67 meczach.

___

AP MLB: https://apnews.com/hub/mlb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *