Kolejne karty płyty Żabsona „To Ziomal” zostały odkryte

0
Żabson - To Ziomal

Niedługo po premierze singla „Ja zarabiam Ty się bawisz” oraz uruchomieniu preorderu LP, zostaliśmy zbombardowani kolejnymi informacjami na temat pierwszego legala Żaby – „To Ziomal”.

 

Jakiś czas temu ujawniona została oficjalna tracklista albumu. Część singli tj. „Bingo„, „Flexin„, czy  chociażby „Koperta” z follow-upem do KęKę:

„Trzymam w ręce tę kopertę, tak jak kiedyś KęKę”

…będzie znana osobom, które bywały na koncertach Mateusza. Dla nie wtajemniczonych – Piotrek był kiedyś listonoszem, o czym nawet niedawno wspomniał na swoim fanpage.

Żabson - To ziomal - Tracklista

„Ludzie, bez których moja muzyka by tak nie brzmiała, a ta płyta by nigdy nie powstała czyli beatmakerzy. Przy produkcji tego albumu nie było pracy przez internet, każdy numer dopracowaliśmy wspólnie, czy to po moim koncercie u Was w mieście czy u mnie w domu i to słychać. Każdy z tych beatów jest dla mnie czymś moim czego nie zrobicie z żadnym innym raperem i myślę że o to chodzi w naszej współpracy. Dziękuję! „

– Pisze Żabson.

Na płycie usłyszymy producentów takich jak Opiat, KGR, Wrotas, 2LateFor, Kubi Producent, On_J, Świerzba, Zebra, SecretRank czy Hubi. Niedługo także powinien pojawić się kolejny klip promujący płytę. Czekamy!