Kyrie Jackson, obrońca Minnesota Vikings, zginął w wypadku samochodowym w Maryland

Nowicjusz drużyny Minnesota Vikings, Kyrie Jackson i dwóch kolegów z jego drużyny z wiceliceum, zginęli w wypadku trzech pojazdów w sobotę wczesnym rankiem po tym, jak ich samochód zderzył się z innym samochodem i wypadł z drogi w Upper Marlboro – podała policja stanu Maryland.

Policja podała, że ​​24-letni Jackson jechał tym samym pojazdem, 24-letni Anthony Litton Jr. i 23-letni Isaiah Hazel. Na miejscu stwierdzono śmierć Jacksona i Hazel, a Lyttona zabrano do szpitala, gdzie później zmarł.

Do wypadku doszło około 3:14 nad ranem na północnej drodze nr 4 w pobliżu President Parkway. Policja podała, że ​​cała trójka jechała Dodgem Chargerem prowadzonym przez Hazel, gdy Infiniti Q50, które podczas jazdy z dużą prędkością zmieniało pas ruchu, zderzyło się z Chargerem i innym samochodem.

Jak podała policja, Charger 4 zjechał z jezdni i uderzył w kilka drzew, po czym zatrzymał się. Kierowca Infiniti, zidentyfikowany przez policję jako kobieta z Upper Marlboro, i jego dwaj pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Kierowca drugiego samochodu nie odniósł obrażeń.

Policja stanowa stwierdziła, że ​​śledczy uważają, że przyczyną wypadku mógł być alkohol. W sobotę rano nie wniesiono żadnych zarzutów.

Po grze w Alabamie, a następnie w Oregonie, Jackson został wybrany przez drużynę Vikings w czwartej rundzie tegorocznego draftu do NFL. Litton grał kolegialnie w Florida State i Penn State, podczas gdy Hazel grała w Maryland i Charlotte. Zarówno Wikingowie, jak i Wise wydali w sobotę oświadczenia kondolencyjne.

Wszyscy trzej grali dla trenera DaLawna Parrisha i zdobyli wiele mistrzostw stanowych, gdy Parrish zbudował dynastię w Wise. Kiedy Parish ustąpił ze stanowiska w styczniu po zdobyciu sześciu tytułów, Jackson, Lytton i Hazell wzięli udział w przyjęciu-niespodziance dla odchodzącego trenera, powiedział w sobotę Parish.

„Wspaniali młodzi chłopcy” – powiedział Parrish. „Ciężko pracujący, bardzo opiekuńczy. Cała trójka zawsze będzie częścią mojego życia. Jak mi powiedzieli, że pomogłem im się rozwinąć, ci młodzi mężczyźni pomogli mi rozwinąć się jako trener i jako osoba. Zawsze będę za nimi tęsknić, zawsze ich kocham i przynajmniej cieszę się, że w końcu byli razem.

READ  Parada wojskowa „jednego czołgu” Putina była wstydem dla Rosji

Wszyscy trzej gracze dali Mądrym dwukierunkowe gwiazdki, podkreślając zarówno atak, jak i obronę. Pomogli w zdobyciu passy 43 meczów w programie Prince George’s County, która obejmowała wiele sezonów i obejmowała trzy tytuły mistrzowskie z rzędu.

Litton został wybrany Defensywnym Graczem Roku All-Met w 2017 roku. Rozpoczął karierę w college’u na Florida State, po czym przeniósł się do Penn State.

Jackson grał na pozycji skrzydłowego i defensywnego obrońcy drużyny Cougars, ale ostatecznie przyzwyczaił się do roli gwiazdy defensywy na poziomie college’u. Długi, fizyczny róg i zakończył karierę w Oregonie jako selekcjoner All-Pac 12.

Hazell, kolejna wybitna gra na skrzydłowym i narożniku, pojechała do Maryland. Przerzucił swoje zaangażowanie z Wirginii Zachodniej, nadając rodzinnemu miastu Terps większy impet dzięki lokalnym rekrutom. Grał cztery sezony w Maryland, po czym przeniósł się do Charlotte na ostatni rok kwalifikowalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *