Lamar High School z powodu strzelaniny na terenie kampusu – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Co wiedzieć

  • Dwóch studentów zostało zastrzelonych na terenie kampusu tuż przed 7 rano przed rozpoczęciem zajęć w poniedziałek.
  • Tuż po przybyciu na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę.
  • Stan zdrowia rannych uczniów nie jest jeszcze znany; Motyw strzelaniny nie jest jeszcze ustalony.

Dwóch uczniów dochodzi do siebie po strzelaninie w Lamar High School w Arlington w poniedziałek rano, potwierdzili policja i urzędnicy dystryktu.

Arlington Independent School District poinformował, że do strzelaniny doszło na terenie szkoły, ale poza szkołą o 6:55 rano, 40 minut przed rozpoczęciem zajęć. Mówi się, że dwóm rannym studentom udzielono pomocy medycznej, ale dalsze informacje na temat ich stanu nie są jeszcze znane.

Policja w Arlington powiedziała, że ​​otrzymała wiele zgłoszeń o strzałach oddanych na kampusie tuż przed 7 rano. Policja w Arlington aresztowała jedną osobę w związku ze strzelaniną krótko po przybyciu na teren kampusu, według okręgu i policji. Policja nie ujawniła żadnych informacji, w tym wieku zatrzymanego mężczyzny, nie potwierdzono też żadnych informacji o motywie.


Wiadomości NBC 5

Policja w Arlington prowadzi dochodzenie w sprawie strzelaniny przed Lamar High School w poniedziałek, 20 marca 2023 r.

Dystrykt powiedział, że scena w szkole średniej jest bezpieczna, a rodzice nie mogą przebywać na terenie kampusu, ponieważ kampus jest zamknięty. Policja powiedziała w poniedziałek rano, że planuje zwolnić uczniów na dzień po zniesieniu blokady, co nastąpi po oczyszczeniu budynku przez policję.

Dystrykt wezwał rodziców, uczniów i członków społeczności do pozostania poza kampusem, podczas gdy policja prowadzi dochodzenie.

Poniedziałek był pierwszym dniem z powrotem w klasie dla studentów w Arlington ISD po wiosennej przerwie w zeszłym tygodniu. Zajęcia zaczynają się o 7:35 rano w szkole średniej, a dystrykt powiedział, że nie wszyscy uczniowie wrócili do kampusu, kiedy doszło do strzelaniny.

Sprawdź i odśwież w poszukiwaniu aktualizacji.

READ  Ana Walshe, mąż zaginionego mężczyzny z Cohasset, aresztowany za fałszywe śledztwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *