Ludzie Jimmy’ego Zone są jak Polo Gang, bo stawiają na prestiż – „Bankier”

0
Jimmy Zone - Bankier

Przed Wami kolejna premiera singla naszego podopiecznego Jimmy’ego Zone – „Bankier”! Tym razem GLN Label serwuje nam klip do skocznego bitu wyprodukowanego przez Raffa J.R.

 

„Przygotowania do klipu to miesiąc czasochłonnej pracy: od napisania tekstu poprzez produkcję bitu (Raff J.R.) oraz realizację klipu (FLARE STUDIO)”

– Mówi nam Jimmy Zone.

Machinalnie wręcz zapytaliśmy założyciela podziemnego GLN Labelu, co zainspirowało go do napisania tego typu bangera.

„Wiesz co, tak naprawdę własne życie i to co mnie otacza zainspirowało mnie do tego numeru. Własne życie, które się obraca w gronie naprawdę fajnych ludzi. Dziękuję im za to, że byli ze mną nie pierwszy i mam nadzieje nie ostatni raz. To pierwszy mój tak zwany ”banger” o tematyce melanżowej bo uważałem, że zdążę taki numer jeszcze zrobić – aż do tego momentu. Osobiście sam lubię takie numery. Jest tego dużo w całej rapgrze, aczkolwiek starałem się zrobić kawałek z poczuciem humoru. Trzeba go interpretować według własnego uznania ale też i czytać między wierszami, bo tym się charakteryzuje moja muza. Jeżeli ktoś nie potraktuje mojej twórczości z odpowiednim dystansem to moja twórczość może mu nie leżeć. Jednak ja będę realizował się w tym co robię dalej.”

I słusznie, bo od numeru „Moi ludzie” oraz „Pisze miś” nasz młody artysta zrobił spory progres. Sprawdźcie sami: