Malczyńscy o nowym singlu z Blachą i swoich stosunkach z raperami

0
Malczyńscy wydadzą singiel z Blachą 2115
Malczyńscy wydadzą singiel z Blachą 2115

Jakiś czas temu na kanałach social media braci Malczyńskich pojawiło się ich wspólne zdjęcie z Blachą 2115.

 

Okazuje się, że zdjęcie nie zostało opublikowane dla zasady. Po „Gwiazdach” kontrowersyjni YouTuberzy nie zwalniają i zapowiadają kolejny singiel, tym razem z gościnnym udziałem Blachy, reprezentanta NewBadLabel. Udało nam się porozmawiać z Marcinem. Zdradził nam kilka szczegółów odnośnie ich nowego, nadchodzącego projektu.

 

 

„No tak, na dobrą sprawę to sobie zrobiliśmy drugi kawałek teraz, z Blachą z 2115 – remix Nur Noch Gucci”

Nur Noch Gucci” to numer Capitala Bra, teledysk możecie zobaczyć tutaj:

 


 

„Wiesz, my się tym jaramy, a w życiu najważniejsze jest to, żeby się stymulować takimi bodźcami – czyli robić to co, daje ci szczęście. Nie nazywam tego rapem, ani siebie raperami, to ludzie tak mówią. Dla nas to po prostu muzyka”

– mówi YouTuber.

„Ludzie mają dziwną potrzebę szufladkowania i kategoryzowania wszystkiego w swoim życiu, jakby to miało coś zmienić. I zazwyczaj to przeszkadza tylko typom, co z rapem maja najmniej wspólnego, taki paradoksik. Człowiek ma wiele twarzy i zajawek, moze sobie nagrywać filmy, jeździć konno i robić muzykę”

– zauważa. O szufladkowaniu muzyki mówił Miuosh w 2011 roku, w kawałku z płyty „Piąta strona świata” – „Patos„.

 

 

Dodatkowo Marcin opowiedział nam o swoich relacjach ze środowiskiem rapowym.

„Ja się mam dobrze z WhiteHouse, z Toonym, z Blachą. Kurwa, nawet gościu co założył legendarną markę Clinic – to znamy się i propsuje”

Podejście ludzi do rapu YouTuberów może być zbieżne do podejścia PIHa do newschoolu. Cytat „To nie jest Hip-Hop!” jest znany wszystkim koneserom. Pisaliśmy o tym felieton, który możecie przeczytać tutaj: Alternatywa okiem PIHa.

„Wiesz w czym jest problem? Że w Polsce od lat jest to samo. jedyny, który coś zmienia to Tede, a reszta to samo od lat. Dlatego jak wejdzie KTOKOLWIEK nowy to już wnosi coś innego. Wiadomo, ja sam dalej słucham HG, Peji, Rogala, Kaczora BRS. Lubię sobie tak posłuchać, bo się wychowałem na takich pato dzielnicach. I żeby ktokolwiek z tych nowych „prawilnych raperów” mieszkał tam gdzie my i widział to co my to by nie wychodził na klatkę”

– podsumowuje.

„Nas Malik z Dioxem spropsowali i mówili, żebyśmy dalej to robili. Mój ziomal właśnie tam klip im kręci. Każdy raper, którego znamy – Zelo PTP, Toony, czy właśnie oni mówią, żeby wyjebane mieć. Przecież Zelo nam robi mix/master, a Raff J.R. bity”

Marcin ustosunkował się też do gorącego tematu YouTuberów próbujących coś zdziałać w środowisku rapowym.

„Ja wiem bardzo dużo rzeczy. Ludzie myślą, ze my jesteśmy tylko śmieszkami z internetu, i to nam daje przewagę. Już nie mowie o tym ze wyświetlenia mamy pod kawałkiem, ale czysto technicznie – pokaż nam jedna osobę, która wjechala z tak fajnym PIERWSZYM kawałkiem”

Nowy numer Malczyńskich będzie można odsłuchać 18.11.2017 na ich kanale YouTube. Po premierze będziemy rozmawiać z braćmi o ich dalszych planach związanych z muzyką.
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!