Meek, Oh Why? – Drugi singiel promujący projekt Płyta Rodzaju

0

„Płyta Rodzaju” to drugi, a zarazem tytułowy singiel z nadchodzącej płyty, projektu Meek, Oh Why?.

 

Płyta Rodzaju” to koncepcyjna płyta składająca się z 10 utworów. Główny bohater przechadzając się po rubieżach dziecięcej wyobraźni napotyka „Ducha Snów i Bzdur”, który podsuwa mu pewien szalony pomysł. „Płyta Rodzaju”. Pomysł przypada do gustu głównemu bohaterowi, który rozpoczyna obsesyjną walkę o to by wcielić go w życie. Wszystko rozwija się według planu, jednak „Siódmej Nocy” pojawiają się pierwsze komplikacje, które zmuszają głównego bohatera do wielu niełatwych wyborów.

 

„Płyta Rodzaju”. „Płyta Rodzaju”. „Płyta Rodzaju”. Szaro-szary świecie żegnaj – „Miło było poznać!”

 

 

Meek, Oh Why? – Mikołaj Kubicki: trębacz, kompozytor, autor tekstów i raper. Na swoim koncie posiada trzy wydawnictwa: Księżniczka i buc, Rękopisy nie płoną oraz Miło było poznać. Mikołaj ma za sobą współpracę min. z zespołem i artystami: Voo Voo, DAGADANA, Kapelanka, Kożuch, Tęgie Chłopy, Piasek czy Seweryn Krajewski. Razem z Adamem Nowakiem z Raz Dwa Trzy jest autorem tekstu do utworu promującego manifest Kultura Niepodległa.

Zespół Meek, Oh Why? to pięcioosobowy skład o unikatowym brzmieniu balansujący pomiędzy wpływami muzyki elektronicznej, hip-hop nowoczesnego jazzu.