Ńemy – Skit – Szczegóły i data premiery albumu

0

Uczestnik Młodych Wilków, raper i producent w jednym zapowiada swój drugi solowy album pt. „Skit”

 

Wszechstronny raper i producent muzyczny, Ńemy wraca z drugą, solową płytą „Skit„. Materiał ukaże się w sprzedaży cyfrowej już 6 listopada dzięki Wydawnictwu Agora i Sick Pro Music. Materiał jest kontynuacją stylu „Ń„, będącego syntezą gatunków bliskich artyście.

Na płycie gościnnie usłyszymy m.in. Bisza, Flamastra i debiutującego rapera Qmosa. Masteringiem „Skitu” zajął się Tim Boyce, odpowiedzialny za brzmienie takich płyt jak: Kid Rock „Devil Without a Cause”, czy Jay Z „Live in Brooklyn”. Jak Ńemy informuje na swoim Facebooku – niebawem, ukażą się teledyski promujące to wydawnictwo. Cover photo jest dziełem Łukasza Patery. Krążek pojawi się w sprzedaży 6 listopada.

 

 

Album będzie utrzymany w klimacie elektroniki i popu wymieszanego z klasycznym boom bapem. Za brzmienie albumu będzie odpowiedzialny Tim Boyce, znany z takich płyt jak: Kid RockDevil Without a Cause” , czy Jay ZLive in Brooklyn

Ńemy to producent, tekściarz i wokalista. Zwycięzca ogólnoświatowego „The Man With The Iron Fists Remix Contest”, organizowanego przez legendę z Wu-Tang Clanu – RZA. Występował na scenach najważniejszych festiwali w Polsce, supportując takich artystów jak: Krs One, Skunk Anansie, czy Dj Krush. Wśród artystów, z którymi współpracował są m.in. Pezet, VNM, White House, L.u.c, Rahim i Dorota Miśkiewicz. „Młody Wilk” Popkillera z 2012 roku. Jego solowy projekt „Ń” ukazał się we wrześniu 2014 nakładem Prosto Label.
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!