O Rapgra.eu

rapgra.eu portal hip-hop polski rap

 

Rapgra.eu jest nową hip-hopową bazą informacyjną oraz forum dyskusyjnym dla każdego rap pasjonata. Stawiamy na przejrzystość, nieszablonowość i nietuzinkowe treści! Z dniem 2 kwietnia 2018 działamy legalnie jako firma.

 

 

W dobie średniowiecznych portali hip-hopowych…

….naszą misją jest estetyka, przejrzystość i nowe pomysły. Kultura hip-hop jest nasza pasją. Chcemy, aby trwała jak najdłużej i stale się rozwijała. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie portalu, który połączy wszystko w jedną, spójną całość. Nowinki, teledyski, premiery, recenzje płyt, rankingi, wywiady, przemyślenia, cytaty, ważne koncerty, wydarzenia i wszystko to, co bliskie hip-hopowi i muzyce ogółem w zasięgu ręki!

Zespół Rapgra.eu to grono młodych i ambitnych ludzi. Rzetelne i sprawdzone informacje, kreatywność i pomysłowość to tylko część z atutów, którymi dysponujemy. Nasze podążające za trendami głowy nie pozwolą, by portal stanął w miejscu. Misją przedsięwzięcia jest popularyzowanie tego, co bliskie naszym sercom. Jeżeli tak jak my, nie opuszczasz domu bez słuchawek – na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie i wrócisz jeszcze nie raz.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie marketingu i pozycjonowania…

…w krótkim czasie portal zajął bardzo wysoką pozycję w wyszukiwarkach. Zyskał również dobrą opinię wśród czytelników, którzy bardzo chętnie odwiedzają witrynę. Angażujemy się w promocję polskich wykonawców. Przeprowadzamy wywiady, foto/videorelacje z koncertów i hip-hopowych wydarzeń na terenie i poza granicami naszego kraju. Dbamy także o młodych graczy i bardzo chętnie wspieramy polskie podziemie. Dobry kontakt z odbiorcami to podstawa, dlatego nie ograniczamy się tylko do serwisu, a naszą aktywność przekładamy na ważne w tych czasach kanały social media – tj. Facebook, YouTube oraz Instagram.

Dzięki zaufaniu, jakie otrzymaliśmy chętnie współpracują z nami firmy cieszące się uznaniem w kraju, m.in. Czwórka Polskie Radio, SpotifyOpen FM, MP3Store, czy też magazyn T3, Mobility, Hi-Fi Choice, InfoAudio, AudioVideo, Estrada i Studio (Superata.com). Niedawno także nawiązaliśmy współpracę ze studiem tatuażu Bad Mojo Tattoo specjalizującym się w wykonywaniu typowo newschoolowych projektów, zapewniając naszym użytkowników 10% rabatu na dowolny tatuaż na hasło „RAPGRA” / „RAPGRA.EU”.

 

Portal powstał 11.07.2017 roku…

…Nawet w cięższym okresie na rynku jest miejsce dla firm, które nieustannie dbają o to, by być zauważalnym – dbają o promocję. Dobra promocja jest w stanie bowiem rozwinąć firmę oraz umocnić jej pozycję bez względu na sytuację wyjściową. Reklama jest silnym narzędziem. Wiemy, jak wykorzystać jej potencjał, bo temat reklamy jest obecny w naszym życiu od wielu lat. Skuteczni w swej profesji są Ci, którzy spełniają się w pracy, wybierając branżę, która jest z nimi spójna. My kochamy hip-hop oraz reklamę, więc chcemy wykorzystywać jej potencjał w celu stworzenia serwisu, który będzie spełniał wszelkie normy i oczekiwania użytkowników. Historia zaczyna się teraz.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani patronatem naszego portalu, zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Współpraca / Patronat„. Chętnie obejmujemy nim płyty oraz branżowe wydarzenia. Będziemy wdzięczni za informacje prasowe, które mogą Państwo wysyłać na adres kontakt@rapgra.eu.

Dane firmy


HITDEA Monika Zacharias

ul. 900-Lecia 1,
88-300 Mogilno

NIP: 7010812766
REGON: 369774900
WWW: hitdea.pl
E-mail: kontakt@hitdea.pl

Współpracujemy długofalowo m.in. z:

  • Bad Mojo Tattoo