OLiS: Deep i P.A.F.F. nowością w zestawianiu, a Białas i Lanek nadal bez numeru 1!

0
Hip-Hop OLiS Deep 52
Hip-Hop OLiS Deep 52

Dostępny w wyprzedaży „The Best of 25 Years” – album Stinga, który celebruje 25-lecie jego solowej kariery to powód, przez który „POLON” Białasa oraz Lanka w kolejnym tygodniu nie jest numerem jeden.

 

Notowanie dotyczy sprzedaży w okresie. Białas i Lanek z „POLONem” spadli na 3. miejsce całego zestawienia. Tuż za nimi Taco Hemingway ze „Szprycerem„, który już kolejny tydzień utrzymuje się na wysokich szczeblach rankingu. „EgzotykaQuebonafide znów się pnie w górę. Z 15. pozycji pyta skoczyła na numer 6. Debiut reprezentanta QueQuality, PlanaBe natomiast niżej – w tym tygodniu znalazł się na 15. pozycji.

Po dobrej promocji nowego krążka Deep‚a, pt. „Katarakta„, album zajął 22. miejsce z 50 możliwych! P.A.F.F. i „Fala” to kolejna nowość w tym tygodniu – 30. pozycja. Dwa albumy O.S.T.R.‚ego czołowo zajęły numerek 32 i 33. W tym notowaniu znajdziemy 9 rapowych tytułów.

 

Hip-Hop OLiS
Hip-Hop OLiS

 

OLiS to oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video, która istnieje od 23 października 2000 roku. Zestawienie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego należą największe sklepy sieciowe np. Empik, Saturn i Media Markt, sklepy internetowe oraz sklepy niezależne. Dane odnoszą się do tygodnia poprzedzającego kolejne wydanie zestawienia i przedstawiają listę 50 najchętniej kupowanych płyt w danym tygodniu.
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!