OLiS: Wysoka pozycja Planeta ANM i „Flashback”!

0
Hip-Hop OLiS

Spośród 50 pozycji, na liście sprzedaży OLiS w okresie 08.09.2017 – 14.09.2017 pojawiło się aż 11 rapowych płyt.

 

Ranking otwiera Taco Hemingway ze „Szprycerem”, który dalej twardo stoi na czołowym, 3. miejscu. Nowością jest Planet ANM i jego powrót do rapu, czyli „Flashback”. Osiągnął on bardzo wysoką, piątą pozycję. Nie zapomnijmy także o Zip Składzie i „Chlebie powszednim” na 47 miejscu.

Quebonafide i jego egzotyczny trip powoli spada niżej, aczkolwiek dalej wysoko i dumnie, na 9 pozycji. Z racji akcji Asfaltu i Empiku, w rankingu dalej możemy podziwiać dwa albumy O.S.T.R.‚ego! „MTV UNPLUGGED – AUTENTYCZNIE” – 24 pozycja notowania, oraz „Życie po śmierci” – 30 pozycja. Na listę wrócił KALIBER44 z „Ułamkiem tarcia”.

 

Hip-Hop OLiS

 

OLiS to oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video, która istnieje od 23 października 2000 roku. Zestawienie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego należą największe sklepy sieciowe np. Empik, Saturn i Media Markt, sklepy internetowe oraz sklepy niezależne. Dane odnoszą się do tygodnia poprzedzającego kolejne wydanie zestawienia i przedstawiają listę 50 najchętniej kupowanych płyt w danym tygodniu.

Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!