WYWIAD: Opał dla Rapgra.eu

0
Opał Poyeb Wywiad

Psychoza w umyśle twórcy? Przekonajmy się! Zapraszamy na krótki wywiad z Opałem!

My: Piosenki to jedno, ale słuchacz może także zapoznać się z pewną psychodeliczną opowieścią, co dodatkowo dodaje całej płycie. Wstępy przed teledyskami są bardzo klimatyczne i wszystko super ze sobą współgra. Skąd pomysł na historie w trackach?

Opał: Fajnie że ktoś to zauważył. Lubię budować historię. Tą tak zwaną otoczkę wokół płyty, tak by nie była ona produktem, a bardziej opowiadaniem.
To sie samo rodzi w głowie podczas tworzenia numerów, zwyczajnie mnie to jara, dlatego też przy nastepnej płycie pójdziemy jeszcze krok dalej w tym kierunku.

My: Czy spodziewałeś się takiego odbioru wśród słuchaczy? Szczególnie jeśli chodzi o teledyski, bo niedługo wybije milion na kolejnym tracku jakim jest ‚666’.

Opał: Nie wiedziałem czego sie spodziewać, przygotowywałem się mentalnie na hejt i 3 tysiace wyswietleń, tak by za mocno nie upaść, gdyby jednak sie nie udało.
Te liczby są dla mnie dużym zaskoczeniem, ale nie ukrywam tez, że skurwysyńsko się z nich cieszę.

My: Co siedzi ci w głowie podczas pisania tekstów? Czym się inspirujesz?

Opał: Zabrakłoby mi miejsca w edytorze tekstu, jeśli miałbym na to pytanie odpowiedzieć dokładnie i wszystko Wam wyjaśnić.
Nie wiem czy jest to do końca inspiracja, ale obiecałem sobie żeby podczas tworzenia sugerować, kierować i dać się ponieść emocjom. Wydaje mi się, że wtedy wychodzi to najbardziej autentyczne, no i że da się to odczuć.

My: Z kim chciałbyś nagrać kawałek i dlaczego?

Opał: Jest kilka marzeń zwiazanych z gościnnymi zwrotkami, ale jestem zwolennikiem teorii, że marzenia są po to, żeby je spełniać, a nie tylko o nich śnić.
Także żeby nie zapeszać, powiem dopiero jak uda mi się je zrealizowac! 🙂

My: Czym zajmujesz się poza rapem? Opowiedz nam coś o swoich zainteresowaniach.

Opał: Ostatnio ze względu na pracę jest to bardziej przymus, niż zaiteresowanie, ale lubię gotować. Serio. Jak mam wenę, to potrafię upierdolić takie cuda, że Atelie Amaro się chowa, hahah. 😀 Może to zabrzmi dość stereotypowo, ale ostatnio jaram sie modą i streetwerem. Poza takimi prozaicznymi rzeczami jak gra, film czy książka, to ciężko mi już znaleźć czas na jakiekolwiek zainteresowania.

My: Czy jest coś, co chciałbyś przekazać fanom lub hejterom?

Opał: Bądźcie sobą, nie słuchajcie innych i miejcie swój mózg, AVE!

 

 

Rathnait

Lingwistka działająca jako tłumacz z języka angielskiego i pośrednio języków azjatyckich oraz modelka alternatywna i cosplayerka. Muzyką i fotografią zainteresowana od najmłodszych lat.

Odwiedź moją stronę
Zobacz wszystkie artykuły