Patrick Mahomes mówi, że jest „gotowy do gry” w tytułowej grze AFC

Kansas City, Missouri — Jeśli kiedykolwiek istniały jakiekolwiek wątpliwości co do jego dostępności na niedzielny mecz o mistrzostwo AFC, Patricka Mahomesa To położyło temu kres.

„Tydzień mistrzostw AFC” — powiedział rozgrywający Kansas City Chiefs o niedzielnym meczu o tytuł konferencji przeciwko Cincinnati Bengals. „Gotowy do wyjścia.”

Mahomes doznał poważnego skręcenia stawu skokowego w pierwszej kwarcie wygranego 27:20 meczu barażowego z Jacksonville Jaguars. Do gry wrócił w drugiej połowie.

Trener Andy Reid powiedział, że spodziewa się, że Mahomes weźmie udział w pełnym treningu w środę. Mahomes powiedział, że stan kostki poprawił się od meczu z Jaguarami.

— Dobrze — powiedział. „Miałem kilka dni leczenia, kilka dni rehabilitacji. Nie mogę się doczekać, aby wyjść na boisko, przetestować to i zobaczyć, gdzie jestem. Ale jak dotąd czuję się dobrze.

„Po meczu czułem się lepiej, niż myślałem. Zdecydowanie boli poruszanie się podczas gry. Ale po meczu mogłem odpocząć, ochłonąć i robić różne rzeczy w tym stylu. Czułem się trochę lepiej , następnego ranka poczułem się trochę lepiej, a potem przeszedłem resztę tygodnia. Wszystko było w porządku, więc zobaczymy, jak będę się czuł dzisiaj na treningu.

Styl gry Mahomesa zmienił się po powrocie do gry z Jaguarami. Prowadził ligę w podaniach zza kieszeni w sezonie zasadniczym, ale nie rzucał tak w drugiej połowie.

To jego druga połowa w tym sezonie, której nie wyrzucił z kieszeni. Mahomes powiedział, że spodziewa się obejść kontuzję przeciwko Bengalom.

„Muszę tylko znaleźć sposoby, aby naciskać i być w stanie wykonywać rzuty we właściwy sposób” – powiedział. „Mam zamiar trochę przycisnąć dzisiaj, a potem pojutrze i zobaczyć, co mogę zrobić ponownie. Oczywiście nie pogarszaj ponownie kontuzji, ale naciskaj, aby zobaczyć, co mogę zrobić. Niedziela”.

READ  Wiadomości z wojny rosyjsko-ukraińskiej: Napięcia rosną po moskiewskim ataku drona