Pawbeats – „OUT” – Premierowy koncert oraz Tracklista.

0

Koncert premierowy z okazji premiery płyty „OUT” bydgoszczanina Marcina Pawłowskiego działającego pod pseudonimem Pawbeats odbędzie się 13 kwietnia w Auli UMK w Toruniu.
Producent zaprosił do udziału plejadę artystów ze wszystkich swoich dotychczasowych płyt – goście będą ogłaszani sukcesywnie.

Pawbeats i goście:
– Marcelina
– Marika
– Natalia Grosiak
– Novika
– Pola Rise
– Zeus
– Kali
– KęKę
– Te-Tris
– Robert Cichy
– VNM
– Buslav

Przed koncertem Pawbeatsa zagra zespół LUXTORPEDA.

Kochani! Gdy zaczynałem organizować swoje koncerty, każdy kiwał głową, że granie z live bandem z udziałem tak licznej rzeszy gości jest niemożliwe. Po trzech latach czuję spełnienie – zagraliśmy unikalne koncerty z pawbeatsowym i chakrowym bandem w kilkunastu miastach w Polsce, w tym na festiwalach. Ten sukces zawdzięczamy słuchaczom, którzy wciąż poszukują muzyki granej na żywo.
Dzisiaj chciałbym zwrócić lokalną uwagę na fenomen jakim jest obecność dwóch sąsiadujących ze sobą miast, które świetnie prosperują na przeróżnych płaszczyznach i wskazać palcem na ich udane współistnienie: Bydgoszcz i Toruń. Tym samym, jako bydgoszczanin, świadomie zapraszam wszystkich na organizowany przeze mnie koncert premierowy w Toruniu.
Mam w tym swoją ideę – jak wiecie, przeważnie lubię pracować, mając inne cele z tyłu głowy. I tym razem tak będzie.” – Pawbeats

Event stworzą 3 niezależne elementy: Koncert, after party, a także panel dyskusyjny, który nada społecznej wymowy całemu wydarzeniu.

WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/148679845800878/

W dodatku producent ujawnił tracklistę swojego nadchodzącego debiutu:

1. Boję się, że…
2. Outcry
3. Transakcentacje
4. Trzymaj mocno
5. Lęk
6. Butterfly wings
7. Insomnia
8. Here and now
9. Who we are
10. Gniew
11. OUT

Preorder albumu już lada chwila.