Peja Slums Attack – Remisja + autograf CHARYTATYWNIE!

0
peja slums attack - remisja płyta cd charytatywnie rapgra.eu

Rychu Peja nie zwalnia tempa. Ostatnio jest bardzo głośno o jego płycie Peja Slums Attack – Remisja. Pojawiła się okazja kupna jej z autografem, w szczytnym celu – tutaj… Jak sam raper napisał:

Po kilku latach ukrywania się pod szyldem  RPS  (Rychu Peja Solo)  Peja  wraca z nowym albumem i starą ksywą. Za oprawę muzyczną w całości odpowiedzialny jest gdański producent i raper – Brahu, z którym  Peja  pracuje od lat. Remisja zapowiadana od dłuższego czasu jest albumem bardzo spójnym i dość osobistym, stąd znikoma ilość gości co jest charakterystyczne dla wielu albumów spod szyldu  Peja/Slums Attack.

Krążek zawiera 16 dopracowanych utworów, przeważająca większość to bardzo dynamiczne kompozycje (Boo-Ya (jak Tribe), Dekalog  Rycha, Demony Wojny, Świat, ludzie, pieniądze czy choćby Remisja). Momentami Ryszard zwalnia (refleksyjny 1976, streetowe Nadal, klimatyczny Odlot) by  za chwile podkręcić tempo (Jestem Ikoną, Taki chłopak jak ja, Tylko dla orłów). Aranże zaproponowane przez  Braha  to kwintesencja jego muzycznych inspiracji – brzmienia rodem z Zachodniego wybrzeża USA w nowej formule, zbudowane ze smakiem, świadomością i pomysłem. Rap  Peji  z wyczuciem dopasowany do poszczególnych podkładów niesie za sobą sporą dawkę energii i ładunku emocjonalnego.

Klimat płyty jest zróżnicowany. Nie zabrakło poważniejszych refleksji, ale mamy też zwrotki mocno  braggowe i kilka hardcorowych akcentów, czyli wszystko to w czym  Peja  czuje się najlepiej. Świadomość upływającego czasu, reminiscencje, refleksje dotyczące ludzkiej kondycji, jak również polskiej rap gry a przede wszystkim duża dawka pewności siebie i dystans, to pokrótce streszczenie Remisji. Płytę promują klipy do utworów: Negatywny feedback i Dekalog  Rycha. W przygotowaniu klip do kawałka „W pogoni za marzeniami”. Wersja preorderowa zawiera bonusowy krążek z  instrumentalami i dodatkową grafikę autorstwa  Forina. Za miks całości odpowiada Magiera z duetu White House.

Źródło: mymusicshop.pl


Tracklista (kolejność przypadkowa):

01. Intro
02. Dekalog Rycha
03. Negatywny Feedback feat. Brahu
04. Boo-Ya (jak Tribe)
05. Taki chłopak jak ja
06. Nadal
07. Bragga 2017
08. Świat, ludzie, pieniądze
09. 1976
10. Demony Wojny (wg. NOJI)
11. Odlot feat ?
12. W pogoni za marzeniami feat. Gandzior
13. Jestem Ikoną
14. Tylko dla orłów
15. Remisja
16. HIPHOPEJA

Świetna akcja ze strony Peji oraz Adriana. Propsujemy i zachęcamy do wsparcia! 🙂


Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!