Phantom i jego kroki – wkrótce je usłyszysz!

0
Phantom
Phantom

Od czerwca minęło już trochę czasu…

 

Phantom – właściwie Marcin Szkudlarek to dwudziestoletni raper pochodzący z najstarszego miasta w Polsce – z Kalisza. Zajmuje się muzyką od 5 lat. Utwór „Melodie Nocy” pochodzi z jego najnowszej płyty pt. „XIX„, o której można powiedzieć, że muzycznie utrzymana jest w nocnym klimacie. Tekstowo to natomiast zbiór doświadczeń powstałych na przestrzeni ostatniego roku w wyniku pracy, studiów i codziennego życia Phantoma. 11 numerów, które składają się na „XIX” zostały wyprodukowane w całości przez Kowala, co nadaje krążkowi spójnego charakteru.

 

 

Po 6 miesiącach pracy raper w końcu udostępnił efekty w postaci albumu „XIX„.

„Tak naprawdę już w styczniu powinniśmy z KOWALem ukazać światłu dziennemu ten projekt”

– pisze Phantom na swoim fanpage.

„Zdajemy sobie sprawę, że nie nadaliśmy temu projektowi wystarczająco dużo promocji. Niewielu z Was w ogóle wiedziało, że „XIX” powstała szmat czasu temu, a dziś nadszedł dzień, by w końcu oddać ten projekt w Wasze uszy. Mamy ogromną nadzieję, że pomimo słabej promocji tego krążka, okaże się on w opinii słuchaczy czymś mocno wartościowym, skłoni do refleksji, poniekąd zwiąże się z Waszym życiem i sumą doświadczeń.”

 

 

Artystę zauważył sam Planet ANM pisząc:

 

I poniekąd dużo w tym racji. Cały krążek możecie odsłuchać pod tym linkiem. Warto wspomnieć, że to między innymi Phantom wygrał gościnną zwrotkę w numerze Planeta – „Lucille„. Numer do sprawdzenia poniżej.

 
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!