Planet ANM – Czekaj niech leci (gość. OlaMaKota)

0
Planet ANM - Czekaj niech leci

Planet ANM – Czekaj niech leci to trzecia pozycja na płycie „Flashback”. Odsłuch utworu jest już dostępny na kanale YouTube AptaunTV.

 

 

Utwór pochodzi z albumu „Flashback” (premiera 08.09.2017 r.), drugiego w oficjalnym obiegu, po legalnym debiucie – „Universum” z 2014 roku, albumu Planeta ANM, który po 3 latach nieobecności na scenie wraca z materiałem aż ociekającym emocjami. Jest to również pierwszy album rapera, który wyłamuje się ze schematu dotychczasowej „galaktycznej” symboliki. Jak zresztą mówi sam Planet: „Nie zabiorę Cię w kosmos, nie będę namawiał abyś oderwał się od matki Ziemi i złapał wraz ze mną ogon komety. Posłuchaj co mam Ci do przekazania o mnie …”.

Flashback” jest jak strzały migawki naprzemiennie odsłaniającej i zasłaniającej kluczowe momenty z życia autora. Jednak to nie tylko retrospekcje z mrocznej i gorzkiej przeszłości, ale również podróż po, pełnej skrajnych emocji, codzienności człowieka, który w mgnieniu oka z kochającego ojca potrafi przeistoczyć się w bezwzględnego szaleńca. „Flashback” to zarówno miłość, jak i nienawiść. To refleksja i żywioł. To wczoraj, dziś i jutro… Cała paleta emocji.

Autorem oprawy graficznej albumu jest Grzegorz „Forin” Piwnicki, zdobywca wielu nagród i wyróżnień, a przede wszystkim autor okładek wielu bestsellerowych wydawnictw polskiej sceny hip-hopowej. Pełen rozmachu i wyobraźni styl projektowania autora, zaowocował w przypadku albumu „Flashback”, 22 stronicowym digipack’iem, który z pewnością zadowoli nawet najwybredniejszych kolekcjonerów płyt.

 

Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!