Quebonafide rusza w trasę koncertową – Red Bull Music Presents

0

Już za tydzień rozpocznie się trasa koncertowa Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour. Muzyczny autobus odwiedzi w tym roku aż 8 miast, które wygrały wyścig o koncert rapera w internetowym głosowaniu. Koncerty odbędą się w Radomiu, Tarnowie, Częstochowie, Sosnowcu, Piotrkowie Trybunalskim, Bydgoszczy, Słupsku, Szczecinie. Pierwszy z nich już 4 czerwca!

Red Bull Music Presents to trasa koncertowa, której przebieg wyznaczają fani artysty. Przez dwa tygodnie oddawali oni głosy na miasta, w których mają odbyć się koncerty. W tym roku muzyczny autobus gości na swoim dachu, Quebonafide.

Raper na trasie koncertowej zaprezentuje utwory pochodzące z krążka „Egzotyka” który wydał w zeszłym roku i już w samej przedsprzedaży osiągnął status platynowej płyty.

Ogromny sukces “Egzotyki” przyniosła jego bezprecedensowa koncepcja. Krążek powstał w czasie podróży Quebonafide po świecie, w trakcie której raper odwiedził, m.in. Afrykę, Azję czy Amerykę Północną, a każdy z 14 utworów inspirowany jest innym miejscem na Ziemi. Quebonafide zaprosił do współpracy przy albumie pochodzących z różnych środowisk muzycznych najważniejszych producentów, a wszystkie utwory wraz z teledyskami do nich, opisują historie krajów, które odwiedził.

Pierwszy z cyklu darmowych koncertów Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour odbędzie się 4 czerwca w Radomiu, następnie autobus zatrzyma się w Tarnowie, Częstochowie, Sosnowcu, Piotrkowie Trybunalskim, Bydgoszczy, Słupsku, Szczecinie. Wydarzenia odbywają się na otwartych przestrzeniach, a wstęp na nie jest bezpłatny. Koncerty rozpoczynają się o godzinie 20.30. Otwarcie bram następuje o godzinie 19.00. Liczba miejsc ograniczona.