QueQuality prezentuje pierwszy klip zapowiadający nowe solo Filipka

0

QueQuality prezentuje pierwszy klip promujący nowy album Filipka pt. „Rozdział Zamknięty„. Za produkcje numeru odpowiada Megot natomiast teledysk to dzieło ekipy Distort Media.

Rozdział Zamknięty” jest podsumowaniem dotychczasowe twórczości artysty oraz najbardziej ambiwalentną płytą jaką nagrał. Po lekkim i przyjemnym „Młodym Bukowskim” oraz ciężkiej i lirycznej „Grze na Emocjach” pora na huśtawkę nastrojów jaką jest nowy projekt. Jest to połączenie obu poprzednich płyt i zakończenie życiowej trylogii która wiązała się z tymi płytami. Płyta cechuje się olbrzymią różnorodnością, każdy kawałek wyraża coś innego, każdy kawałek jest napisany w innym stanie emocjonalnym, a jednocześnie łączy się w całość gdyż jedynym wspólnym mianownikiem jest emocjonalna sinusoida.

Płytę wsparli najlepsi producenci tacy jak Foux, PLN Beats, PSR, Secret Rank oraz Megot. Goście są póki co tajemnicą, jednak można liczyć na ciekawe ksywki.

Preorder LTD z dodatkową EPką „Autoreflesja„: https://queshop.pl/cd/filipek-rozdzial-zamkniety-autorefleksja-ep-preorder-ltd