ReTo – „KRUK” – Preorder

0
ReTo - K R U K ft. Smolasty

„Czemu nie?” z gościnnym udziałem Smolastego to czwarty singiel promujący pierwszy, legalny debiut rapera, którego premiera sklepowa będzie miała miejsce 3 listopada tego roku.

 


 

Utwór choć nie do końca oddaje klimat panujący na płycie musiał znaleźć swoje miejsce na trackliście wzbogacając ją w ciekawe odbicie od najczęściej mrocznej stylistyki numerów, jednocześnie dając też możliwość podarowania słuchaczom mocnego bengera celebrując w ten sposób końcówkę lata. Za produkcję odpowiedzialny jest Deemz, producent który już nie raz w ostatnim czasie dał o sobie usłyszeć na polskiej scenie rapowej.

Oprócz samej płyty „KRUK” w preorderze dostaniemy także reedycję albumu ReTo: „MOONLIGHT” z 2014 roku. Pełny odsłuch jest dostępny na YouTube:

 


 

Z okazji uruchomienia przedsprzedaży krążka „KRUK„, stworzyliśmy film pokazujący ewolucję rapera na przestrzeni lat 2011 – 2017. Sami możecie ocenić, w którym momencie osiągnął apo geum! Pominęliśmy „Bossmana” oraz „Half Dead„, gdyż te kawałki zapewne każdy zna. Skupiliśmy się na starszej, mniej znanej warstwie materiału. Jeżeli jednak w następnej części chcielibyście bardzo znane tracki artystów w naszych kompilacjach – bez problemu! Dajcie znać w komentarzu!

 


Social Media:

ReTo na FB: https://FB.com/YOUNG.BARBAROSSA
Smolasty na FB: https://FB.com/smolasty
New Bad Line na FB: http://facebook.com/newbadline
Deemz na FB: https://FB.com/DeemzBeatz


Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!