REWOLUCJA CHAOS FFESTIVAL – SBM W NATARCIU

0
SBM

Nie od dziś wiadomo, że SBM Label to na ten czas najprężniej działające wydawnictwo na polskim rynku. Warto przy tym dodać, że nie określa się ich mianem Major’s, a biorąc pod uwagę dokonania dla laika jest jasne że to dosłownie najpoważniejszy gracz na naszym rynku.

REWOLUCJA

Decyzja o podpisaniu kontraktu z Borysem, w 2016r. była rewolucyjna. To na pewno. Wiele się wtedy o tym mówiło. Tego ile hejtu wylało się na Bedoesa w tamtym czasie nie zniósł by chyba żaden inny raper. A mimo wszystko dziś Rewolucja Romantyczna jest największym sukcesem na polskim rynku muzycznym, już nawet nie dzieląc go na podkategorie. Piąte miejsce na liście najczęściej słuchanych premier Spotify to przecież największe dotychczasowe osiągnięcie, i jestem dumny, każdy z nas powinien być. Nie będę komentować zamieszania, wokół całej sprawy. Była już wystarczająco szeroko komentowana. Moją recenzję albumu możecie przeczytać tutaj. Ale powtórzę, ta płyta to klasa światowa, produkcyjnie, brzmieniowo, wokalnie. I te liczby dokładnie to odwzorowują. SBM z kolejnym wielkim sukcesem za sprawą dobrych decyzji. Gratulujemy.

Po REWOLUCJI czas na CHAOS

Rok ledwo się zaczął, a pierwsze posunięcie SBM okazało się matem dla Polskiej sceny. Ale jak widać nie spoczywają na laurach a przynoszą nam kolejnego artystę. Fukaj, i nie można określić tego mianem transferu za 3 zł. Fukaj zasłużył, już na live u Maty było wiadomo że hype na niego wybuchnie. Następnie nominacja od samego Quebonafide do akcji Hot16Challenge2 gdzie również pokazał się z dobrej strony. W końcu dołączenie do akcji SBM Starter, gdzie wrzucane single były różnie odbierane przez słuchaczy, to jednak każdy z nich na poziomie. W niecały rok działania Fukaja nagrodziły go pełnoprawnym kontraktem a po wydanym w ostatnich dniach singlu, uważam że płyta w duecie z Kubim do dobry ruch. Życzymy sukcesów, progresu i czekamy na legalny debiut.

SB FFestival na przeciw Covid-19

W 2021r. SB FFestival odbędzie się w nowej formule. Z Torwaru przenosimy się w plener, zima zmienia się w lato, dwa dni zamiast jednego. Moim zdaniem same plusy a to nie wszystko bo zapewniono nam również content na zimowy okres. Posiadacze biletów premium 22.01.2021r dostali dostęp do specjalnej zakładki na stronie labelu, gdzie pojawiać się będą nigdzie nie publikowane materiały dotyczące drogi do FFestivalu. Pierwszym z nich jest vlog ze specjalnej sesji zdjęciowej na potrzeby promocji.

„Mają rozmach…”

Nie można odmówić Solarowi i Białasowi sukcesu, mają wielki zmysł co do podpisywanych przez siebie artystów oraz ruchów marketingowych. Praktycznie wszystko czego dotkną się Ci dwaj Panowie zmienia się w sukces. I nie umniejszam dokonaniom innych artystów z labelu, to wszystko spójna, świetnie działająca maszyna. Wszystko co robią wpływa na rozwój naszej rodzimej sceny a co za tym idzie przynosi sam zysk dla nas, słuchaczy.

Jeszcze raz. Gratulację.

Sprawdź czego najczęściej słuchano w 2020r.