Bedoes działa na afery jak magnes, czyli SB Maffija vs TPS

0
Bedoes

Nasza hip-hopowa kultura czasem może rządzić się swoimi prawami. Scena, fani, emocje, nieprzemyślane publiczne wypowiedzi… Bedoes najwyraźniej przyciąga nieprzyjazną aurę, gdyż echo jego wypowiedzi podczas SB FFestivalu dalej nie milknie.

 

Kolejny beef na koncie SB Maffiji

Podział między „prawdziwym hip-hopem” a „swagiem i białymi murzynami” zacieśnia się coraz bardziej – dosłownie! Pomysłodawca i założyciel 2115 Gangu szybko pożałował wypowiedzianych przez siebie słów podczas Warszawskiego koncertu otwierającego SB Maffijną trasę.

„Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji, albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę. Zróbcie hałas”

– rzucił młody raper.

Słowa te szybko odbiły się echem. Głos w sprawie zajęli między innymi Kafar i Rest z ekipy Dixon37, oraz TPS. Swoją drogą, czy wspominając „cesarzy” w swoim poście, TPS miał na myśli innego reprezentanta swojej rodzimej, Radomskiej sceny, czy może bezpośrednio Aviego, który też ma taki numer?

Borys natomiast nagrał krótkie sprostowanie.

 

Nie minął dzień, i w sprawę wmieszali się Avi i Louis

Avi i Louis Villain, czyli wprawdzie świeże nabytki SB odpowiedzieli dissem na TPS-a, w którym nawiązali do całej ekipy SB i słów Bedoesa wypowiedzianych w Stodole:

„Nikt się nie obsrał, masz tu SB Maffiję,
No a młody przeprosił bo popełnił gafę,
Wciąż się uczy, jeszcze sporo przed nim,
A Wy naprawdę musicie czuć się niepotrzebni”

 

 

TPS szybko odpowiedział na tę zaczepkę:

A w aferze głos zabrali Solar i Białas, udostępniając numer świeżych rekrutów z dopiskiem:

„To, ze Bedoes sie zagalopowal nie podlega watpliwosci (dlatego przeprosil) ale nie upowaznia to nikogo do bezpodstawnego obrazania reszty naszej ekipy. GO!”

I teraz pojawia się pytanie… czy cały ten beef to wynik zawiści, czy rzeczywiście musiało się tak stać a słowa Bedo zaszły trochę za daleko? Głos w sprawie zabrał też Uraz Uraziński, twórca bitów dla KęKę, czy Sokoła

…Reprezentant Hemp REC, Żary:

…I managerka TPS’a, w dość wulgarny sposób: