Szpaku zaczepia Young Multiego, a ten nie zwalnia tempa i…

0
Paluch - kontrola jakości Young Multi - Nowa Fala
Paluch - kontrola jakości Young Multi - Nowa Fala

Już od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy sygnały, że Multi szykuje swoją płytę.

 

Dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tych słów. Znamy tytuł, okładkę oraz gości. Młody raper nie zwalnia i oprócz ukończonej pracy nad „Nową Falą” poinformował, że otworzył własną niezależną wytwórnię. Oficyna nosi nazwę Young Family Label, zaś dystrybucją zajmie się MyMusic – marka znana m.in. ze współpracy z innymi twórcami YouTube. Przykładem jest chociażby JDabrowsky i singiel „Terefere” na płycie producenckiej DJ’a Remo, „Remofere„. Sam Remo wypowiedział się w sprawie kolejnego ruchu Michała:

„I to szanuję. Całkowita niezależność. Teraz tylko brać pod label nowych artystów. Dystrybucję masz, więc można działać grubo 

 

 

Wczoraj otrzymaliśmy kolejny singiel promujący nową płytę Palucha – Złota Owca, tj. Paluch – Kontrola Jakości. Gościnnie udzielił się na nim Szpaku, który w paru wersach bezpośrednio wypunktował młodego twórcę.

„Mam więcej jointów w kielni, niż Young Multi dredów na łbie
Auto samo zmienia biegi, jak w gaciach wiozę paczkę, suko”

Szpaku uważa, że aktualni raperzy nie mają skilli, tylko ładny wygląd i ubrania, na które jest hype. Padły nazwy takich marek jak Thrasher. Zaczepił też Gimpera i prawdopodobnie braci Malczyńskich, którzy popularność zdobyli na zupełnie innej tematyce niż muzyka.

„Sprawdzam nowe kawałki czy gejplay’e z GTA
Zrobili se z rapu hobby, w lobby z LoL’a robią rap”

 

 

„Uważam, że ta płyta jest naprawdę fajnym etapem w moim życiu, bo włożyłem w niego bardzo dużo serca, bardzo dużo emocji, nerwów i nieprzespanych nocy. Cieszę się, że w końcu udało mi się spełnić moje marzenie. Mam nadzieję, że poczujecie mój wkład w tę płytę”

– mówi Michał.
Sprawę zaczeli komentować inni YouTuberzy i streamerzy, między innymi Xayoo. Podczas swojego streamu stwierdził, że rap i disco polo to muzyka dla beztalenci. Film możecie obejrzeć tutaj:

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące nowego wydawnictwa Young Multiego (goście, okładka, tracklista i inne) znajdziecie TUTAJ.
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!