TACONAFIDE – Zaskakujący duet roku?

0

W wielkiej tajemnicy, przez moment od kiedy ciechanowski raper zniknął z internetu, rozpoczął prace nad nową płytą. Nie były znane szczegóły nowego projektu oraz to gdzie zaszył się Quebonafide po odejściu z sieci. Oczywiście dalej grał koncerty więc koniec kariery nad którym zaczęli spekulować fani po opublikowaniu jego ostatniego wpisu na Facebooku czy też Instagramie: „Znikam, hasta la vista” zwyczajnie nie nastąpił.

Znikam, hasta la vista.

A post shared by QUEBONAFIDE (@quebahombre) on

Que jednak udzielając wywiadu dla magazynu Aktivist wyjaśnił swoje odejście komentując:

Chcę zupełnie zniknąć z sieci, totalnie się rozpłynąć i wrócić dopiero w momencie, kiedy płyta będzie gotowa – ujawnił raper. – Żeby od tego wszystkiego odpocząć i dać sobie więcej luzu – dodaje.

Quebonafide szykuje obecnie następcę złotej „Egzotyki”. – Teraz mam w planach płytę bardzo ekshibicjonistyczną – dużo bardziej niż wszystko, co do tej pory nagrałem, taką 'Zorzę' razy dziesięć – zdradza nasz rapowy globtroter.

Raper na chwilę przed wczorajszą premierą wywołał ciekawość wśród rzeszy jego fanów publikując na swoim instastories, zagadkową grafikę która miałaby zapowiadać nowy projekt. Dodajmy iż Taco Hemingway dodał podobną grafikę różniącą się jeszcze białym kółkiem tuż obok czarnego.

Ostatecznie w dniu wczorajszym, na QueQuality opublikowano pierwszy numer, najprawdopodobniej najbardziej niespodziewanej płyty roku, duetu TACONAFIDE.

Art-B” to singiel zapowiadający wspólny projekt Quebonafide i Taco Hemingwaya który będzie nosił tytuł – „SOMA 0,5 mg

Wspólny materiał ukaże się 13 kwietnia, ale od wczorajszej premiery możecie zamówić specjalne wydanie preorder.

Limitowany nakład będzie wzbogacony o dodatkowe CD z remiksami oryginalnych utworów, zwrotkami zaproszonych gości oraz produkcjami, które nie pojawiły się na płycie. Więcej szczegółów wkrótce.

PREORDER: http://taconafide.com