Tede i Sir Mich – Okiem Twórców w rozszerzonej rzeczywistości

0
Tede i Sir Mich - Okiem Twórców w rozszerzonej rzeczywistości

Po bardzo aktywnym okresie koncertów plenerowych TEDE i Ekipa Wielkie Joł rozpoczęli jesienną część touRRRne, czyli trasy promującej album TEDE & SIR MICH SKRRRT.

 

Tymczasem Wytwórnia Wielkie Joł we współpracy z aplikacją Tap2C przygotowała specjalne materiały video poświęcone temu albumowi, które można zobaczyć po zeskanowaniu smartfonem wybranej strony z okładki płyty SKRRRT.

Jak informuje wytwórnia wszystkie strony książeczki są multimedialne i dzięki zastosowaniu aplikacji Tap2C można odkrywać więcej treści związanych z tą płytą. Aplikacja Tap2C dostępna jest za darmo na Android & iOS, a jej obsługa jest prosta – wystarczy zeskanować wybraną stronę a treści pojawią się na ekranie telefonu.

„Dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości oraz technologii 3D znów stawiamy poprzeczkę dość wysoko, ale taka strategia świetnie wpisuje się w naszą obecność w cyfrowym świecie.”

–  dodaje Wielkie Joł.

Najnowszy album TEDE & SIR MICH zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. Na nowej płycie TEDE i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem. Jak mówi TEDE:

„To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka”

Płyta SKRRRT powstawała w dwóch krajach – Polsce i Czechach, dokąd wybrał się TEDE z ekipą by w stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album. Istotnym elementem promocji jest SKRRRTV, czyli specjalny videolog na kanale YT.COM/TEDEWIZJA, na którym można zobaczyć wyjazd do Czech, proces powstawania płyty, koncerty TEDE oraz wiele innych ciekawych materiałów. Za oprawę graficzną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus.

Tede & Sir Mich - SKRRRT
 

Album promują single:

REZZI: https://youtu.be/D0LyJqzaT2Q

0000001: https://youtu.be/YeHdGloNu4c

#CTZK: https://youtu.be/ZAufONAig6w

T-KILLA: https://youtu.be/aJBu5tc_HcA

DZIUP L.A: https://youtu.be/d2ddqLrpWnQ

Album SKRRRT do kupienia na stronie http://sklep.wielkiejol.com
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!