Tom Sandoval przerywa milczenie w sprawie rozstania z Arianą Maddix

telewizja

4 marca 2023 | 4:58 rano

Tom Sandoval przerwał milczenie po tym, jak jego i długoletnia dziewczyna Ariana Maddix ogłosiła koniec.

Gwiazda „Vanderpump Rules” świadomie starała się zachować ciszę po tym, jak pojawiły się wieści, że ona i Rachel Lewis mają „pełny romans” – ale w końcu zdecydowała się zabrać głos w piątek wieczorem.

Podczas piątkowego koncertu w City National Grove w Anaheim w Kalifornii frontman Tom Sandoval & The Most Extras wygłosił przelotny komentarz, który wywołał uniesienie brwi.

„Czy kiedykolwiek byłeś jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi w Ameryce?” – pytał publiczność 39-latek My Tygodnik.

A Filmy z Tik Toka Gdy koncert się rozpoczął, członek publiczności krzyknął „Ariana!” słychać było krzyki. co skłoniło Sandovala do odpowiedzi: „Kochamy ją”.

Inni bywalcy koncertów krzyczą „Oszust!” słychać było śpiew. Przyjaciółka Madix, Lala Kent, zabrała się w piątek na swoją historię na Instagramie, aby wezwać tych, którzy zamierzają zrobić zamieszanie na imprezie.

Występ odbył się zaledwie kilka godzin po tym, jak wyszło na jaw, że Sandoval i Lewis od miesięcy „niewłaściwie wchodzili w interakcje”.

Maddicks, o którym mówi się, że jest „załamany” i „zaślepiony” wiadomościami, wyrzucił Sandovala z ich padu w Los Angeles.

W piątek ujawniono, że Sandoval i Levis „od miesięcy niewłaściwie wchodzili w interakcje”.
Instagram/@raquelleviss
Madix podobno dowiedział się o romansie pary po tym, jak Levi wysłał odkrywcze wideo Sandovalowi.
Instagram/@raquelleviss

Załadował walizki do samochodu przyjaciela i odjechał na kilka godzin przed piątkowym koncertem.

„Ariana została zaskoczona zdradą” – powiedział informator Page Six w piątek, dodając, że „wydaje się, że nie ma żadnych problemów” w ich związku.

Wiadomość mocno uderzyła w Maddicks po tym, jak zaprzyjaźniła się z Lewisem po jej niechlujnym rozstaniu z byłym narzeczonym Jamesem Kennedym w grudniu 2021 roku.

Po odkryciu ich „comiesięcznego” romansu, Mattix szybko zakończył sprawy.
Instagram / Tom Sandoval

37-letni Maddix stanął twarzą w twarz z trudną rzeczywistością, siedząc w pierwszym rzędzie na środowym koncercie Sandovala.

Odkryła „trwający miesiące” romans po tym, jak zadzwonił telefon Sandovala z odkrywczym wideo przesłanym przez Lewisa. Ludzie mówili w piątek.

READ  Wydano rzadkie ostrzeżenia o zamieci śnieżnej dla południowej Kalifornii, podczas gdy Środkowy Zachód chwieje się po silnej zimowej burzy

Następnie Madix przewinął wątek tekstowy, w którym przeczytał ich historię nieodpowiednich wiadomości. Natychmiast ona i Sandoval opuścili miejsce zdarzenia.

Lewis i Maddicks zostali przyjaciółmi po zerwaniu jej zaręczyn z Jamesem Kennedym.
Instagram/@raquelleviss

Ich romans rozpoczął się latem 2022 roku, kiedy Levi rzekomo spał „nad domem Toma i Ariany pod nieobecność Ariany”.

Wiadomość jest tym bardziej szokująca, że ​​Sandoval otworzył się na temat swojego związku z Maddicksem na chwilę przed odkryciem tekstów.

„Zdecydowanie mieliśmy wzloty i upadki, ale myślę, że byliśmy naprawdę dobrzy w wzajemnym szacunku” – powiedziała Page Six.

Złożony pod

sprawy
,

Ariany Maddis
,

Odważny
,

Rozstania celebrytów
,

Znane pary
,

Oszukiwanie
,

Rachel Lewis
,

Gwiazdy rzeczywistości
,

Reality TV
,

Toma Sandovala
,

Zasady Vanderpumpa
,
3/4/23

Zaakceptuj więcej…
https://pagesix.com/2023/03/04/tom-sandoval-breaks-silence-on-ariana-madix-split/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *