Top Wszech Czasów Polskiego Hip-Hopu w Open FM!

0

Trwa tydzień z polskim hip-hopem w Open FM. W ramach akcji słuchacze wybierają najlepszy utwór w historii polskiego rapu.

 

Głosowanie odbywa się na stronie open.fm/hiphop, a każdy użytkownik może codziennie oddać głos na maksymalnie 20 utworów.

W piątek 29 września uruchomiona zostanie stacja Top Wszech Czasów Polskiego Hip-Hopu, w której emitowana będzie lista 100 kawałków z największą liczbą głosów.

 

Top Wszech Czasów Polskiego Hip-Hopu
Top Wszech Czasów Polskiego Hip-Hopu

 

Akcję wspierają codzienne wywiady z artystami (Malik Montana, Bonson, KaeN, Włodi, Małach/Rufuz), które można oglądać na fanpage’u Open FM. Dodatkowo uruchomienie stacji poprzedzi panel dyskusyjny pt. Od Liroya do Taco. Jaki jest Top Wszech Czasów Polskiego Hip-Hopu? Udział w nim wezmą dziennikarze i wydawcy hip-hopowi: Anna Wójcik (ex-Prosto Label), Mateusz Natali (Popkiller), Jakub Rużyłło (Trójka).

Open FM w wersji mobilnej jest dostępne bezpłatnie na systemach operacyjnych Android i iOS. Serwis posiada też wersję desktopową pod adresem www.open.fm oraz niezależną aplikację desktopową do pobrania ze strony. Dodatkowo kanałów tworzonych przez redakcję Open FM można słuchać z poziomu strony głównej Wirtualnej Polski.

Radio oferuje w tej chwili dostęp do ponad 130 internetowych stacji radiowych, zróżnicowanych pod względem gatunku muzycznego, nastroju czy pory dnia.

Według badania Megapanel Gemius w sierpniu 2017 roku z aplikacji korzystało 700 000 RU.
Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!