Ten Typ Mes i pierwszy w Polsce teledysk 360°

0
Ten Typ Mes i pierwszy w Polsce teledysk 360°

Niepowtarzalna premiera nowego utworu Tego Typa Mesa – pierwszy w Polsce teledysk 360° kręcony… na Waszych oczach!

 

Już w przyszłym tygodniu – 5 września w godzinach 20:45 – 21:50 w Warszawie odbędzie się  premiera nowego utworu Mesa połączona razem z koncertem i… nagraniem pierwszego w Polsce teledysku  360°. Wszystko odbędzie się na żywo, bez dubli, z bezpośrednią transmisją na Facebooku! Zwieńczeniem nagrania będzie wyjątkowy koncert artysty – również transmitowany LIVE. Jak o wydarzeniu pisze sam artysta?

 

„Nowy tydzień, nowe wyzwania: 5.09 o 20:45 premiera mojego nowego numeru + zmieniamy historię teledysku! Świeża muzyka, transmisja live, klip 360 za jednym zamachem? Stawka jest wysoka! „Czym jest podium, czym jest podium? Dla ciebie sławą i hajsem/dla mnie to odruch, dla mnie to odruch/by wskazać muzykę, zawsze! #wiedzą”

 

 

Zasadnicza część klipu będzie kręcona jako mastershot – jedno długie ujęcie, towarzyszące Mesowi od startu do wyjścia na scenę.

 

„Niosę na sobie presję. Nie wiem, jak to wyjdzie, ale lubię wyzwania. Dla mnie to zdecydowanie klip i koncert życia!”

 

– mówi Mes.

 

Obserwuj event TUTAJ i zdobądź wejściówki na to niezwykłe wydarzenie. To można przeżyć tylko raz! Partnerem projektu jest piwo EB. Wydarzenie wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jarasz się dobrą muzyką? Polub Nas!