Upojeni w numerze „Upowizja” – Pierwszy wspólny utwór

0
Upojeni - Upowizja

Swoją premierę ma pierwszy wspólny utwór od całej ekipy pt. „Upowizja”. Jest to jednocześnie pierwszy singiel zapowiadający tegoroczny mixtape „UPOJENI”.

 

Prace nad numerem „Upowizja” trwały jeden dzień, zaczynając od produkcji beat’u, napisania tekstów, nagrania wokali, na realizacji ujęć do klipu kończąc – mówi Jagła, założyciel poznańskiego labelu. – Stąd też sporo naturalności i spontaniczności w przedstawionym utworze. Osoby występujące w teledysku tworzą fundament całej ekipy i jest to, jak dotąd, największy taki projekt od Upojonych. Zabrakło jedynie Buarzei’a, który nie był w stanie dotrzeć, z powodów, na które nie miał wpływu – dodaje.

 

 

Zdjęcia do „Upowizji” zostały zrealizowane w Muzycznej Szwalni oraz studiu nagraniowym White Raven Records, gdzie również zarejestrowano wokale.

Skład posse cut’a według kolejności: Jagła x BJN x Profesor Smok x pan_adrian x Respo x Carlos x Marianne x Pater x SPC x Fozzfor x StachuYankes x Pejkew.

Muzyka to zasługa Adash’a. Za spontaniczne wideo odpowiada ekipa Dotsite.pl, a mixem i masteringiem zajęli się Jagła oraz Adash.

UPOJENI to około 20-to osobowy label zrzeszający głównie osoby z Poznania i okolic, powstały w 2009-tym roku. W skład Upojonych wchodzą raperzy, wokalistki, producenci muzyczni, muzycy, realizatorzy dźwięku, graficy oraz ekipa zajmująca się realizacją teledysków i wszelkich relacji wideo.